Elektronik Crucial P3 plus 1TB M.2 SSD 1.101TL

İyi gibi, marka/kalite hakkında bilgisi olan arkadaşlar bakabilir mi? Almayı düşünüyorum.
SSD'ler hakkında sadece genel kültüre sahibim net bir bilgim yok ama sanırım önceki serilerde kısa ömürlü olduğu söyleniyordu. Dram yok diye mi yoksa bir sıkıntısı mi var bilmiyorum. Günlük basit işler için yeterli olacaktır tahminimce. Yoğun yük altında ve zorlu aktarımlarda sıkıntı çıkarır gibime geliyor. Depolama için de tercih edilebilir oyun vs.

Markayı daha önce duymuştum. Fakat kullanmadım. Şuan kullandığım SSD önerebilirim.

Tekrardan bu fiyata inmesini bekliyordum çok iyi. Siparişini verdim. :D

SSD'ler hakkında sadece genel kültüre sahibim net bir bilgim yok ama sanırım önceki serilerde kısa ömürlü olduğu söyleniyordu. Dram yok diye mi yoksa bir sıkıntısı mi var bilmiyorum. Günlük basit işler için yeterli olacaktır tahminimce. Yoğun yük altında ve zorlu aktarımlarda sıkıntı çıkarır gibime geliyor. Depolama için de tercih edilebilir oyun vs.

Tekrardan bu fiyata inmesini bekliyordum çok iyi. Siparişini verdim. :D
Samsung vazgeçilmez bir marka. Ürününün arkasında duruyor. Yazdığı değerler, verdiği değerleri her zaman tutuyor. Hayırlı olsun.

Samsung vazgeçilmez bir marka. Ürününün arkasında duruyor. Yazdığı değerler, verdiği değerleri her zaman tutuyor. Hayırlı olsun.

870 EVO var. Değerler tutmuyor. Bir de şöyle bir durum var as SSD farklı Crystal farklı gösteriyor. Artık yazılım yüksek göstersin diye müdahale mi ediyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
870 EVO var. Değerler tutmuyor. Bir de şöyle bir durum var as SSD farklı Crystal farklı gösteriyor. Artık yazılım yüksek göstersin diye müdahale mi ediyorlar?
Anakartında problem olabilir, sisteminiz aşırı kötü olabilir veya SSD yaşlanmış, arızalanmıştır. Çünkü samsungun şimdiye dek yapmadığı birşeyi söylediğini görmedim.

Crucial çok büyük ve sağlam bir markadır.
970 evo plus modeline 300 lira daha vermeye gerek yok.
Markaya göre değil modele göre tercih yapılır. Eğer işletim sistemi kurulacaksa 970 Evo Plus için 300 TL sonuna kadar değer. Amaç sadece depolama ise P3 Plus alınabilir.

Geri
Yukarı