Crunchyroll Türkçe alt yazı eklemek

GenoxS

Hectopat
Arkadaşlar Crunchyroll'u kullanmayı çok istiyorum ama maalesef Türkçe alt yazı desteği yok. Sorum şu; mesela Netflix Japonya'ya VPN ile falan bağlanıp tarayıcıdan bir eklenti indirip istediğimiz dilin altyazısını ekleyebildiğimiz bir olay vardı ya, heh işte böyle bir olay Crunchyroll'de mevcut mu?

Ya az çok İngilizcem var ama cümleleri tam olarak anlayamıyorum. Bilmediğim çok kelime karşıma çıkıyor nasıl geliştirebilirim ki?
C1 seviyeye sahip olmamın sebebi çok fazla İngilizce şarkı dinlemek, dizi izlemek, oyun oynamak oldu. Ama kısa sürede öğreneceksen tavsiye etmem. 8 yılda bu seviyeye geldim ben.

Var. asbplayer indireceksiniz, daha sonra onu tarayıcınıza kurun (Chrome storeda yok, githubdan indirin). İndirdiğiniz altyazi dosyasını sürükle bırak ile crunchyrolldaki videoya bırakın. Bu kadar, Türkçe altyazının keyfini çıkarın!

Var. asbplayer indireceksiniz, daha sonra onu tarayıcınıza kurun (Chrome storeda yok, githubdan indirin). İndirdiğiniz altyazi dosyasını sürükle bırak ile crunchyrolldaki videoya bırakın. Bu kadar, Türkçe altyazının keyfini çıkarın!
dostum daha detayli anlatir misin asbplayeri kurdum ama surukle birak olayini anlamadim

Geri
Yukarı