Crusader Kings 3 "Error Code 2503" hatası

baybars.yildiz

Centipat
Bir türlü bulamadım çözümünü:

Desktop Screenshot 2020.12.23 - 22.36.51.34.png

Bazen virüs veya kötü amaçlı yazılım, yanlış kayıt defteri, bozuk Windows sürücüsünden kaynaklı olabilir. Bunları kontrol eder misin?

Windows'um orijinal ve virüs programım Kaspersky bilgisayarı daha geçen yaz aldım tüm oyunlar açılıyor fakat bu hata Hearts of Iron dada olmuştu nasıl düzelteceğim anlamadım paradox Launcher'i kurmuyor

Windows'um orijinal ve virüs programım Kaspersky bilgisayarı daha geçen yaz aldım tüm oyunlar açılıyor fakat bu hata Hearts of Iron dada olmuştu nasıl düzelteceğim anlamadım paradox Launcher'i kurmuyor.

Windows'un sürücüsü güncel değil mi?

Görev yöneticisi'ni açın ve dosya > yeni görev çalıştır dedikten sonra kurulumu seç. "Bu görevi yönetici ayrıcalıklarıyla oluştur" seçeneğini seç ve tamam de.

Windows'un sürücüsü güncel değil mi?

Görev yöneticisi'ni açın ve dosya > yeni görev çalıştır dedikten sonra kurulumu seç. "Bu görevi yönetici ayrıcalıklarıyla oluştur" seçeneğini seç ve tamam de.

Olmuyor.

Daha önceden Xbox Game Pass'ten Cities Skylines oynamıştım. Paradox Interactive o zaman yüklüydü ama şu an kendi sitesinden dahi inmiyor. Bu yüzden olabilir mi?

Geri
Yukarı