Crusader kings 3 paradox Launcher üzerinden açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

TansuSemiz

Femtopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
İş Güvenliği Uzmanı
Merhaba,

Oyunu Steam üzerinden aldım. Ne kadar yol var ise denedim fakat bir türlü çözemedim. Oyunu yüklüyorum. Laucher açılıyor. Bazen laucherda sorun olmuyor direk açılıyor fakat DLC'ler yüklenmiyor play dediğimde oyun başlatılamadı hatası alıyorum. Bazen laucher hata veriyor belgeler C:/User dizini olduğundan emin olun vs diyor. Oyunu silip tekrar yüklediğimde ise Steam üzerinden bazı hatalar alıyorum. Dosyalar eksik vs. bir çok hata ve işin içinden çıkamadım yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Teşekkürler,

Bu birçok hatalardan birini bizimle paylaşabilir misiniz mesela? Ayrıca kullanıcı adınızda Türkçe karakter var mı?

Ek olarak böyle bir rapor işimize çok yarar:

Oyunu sildim ve tekrar yüklüyorum. Hataları ekran görüntüsü ile paylaşmam uygun mudur? Kullanıcı adımı en kısa zamanda değiştiririm. Uyarı için teşekkürler.

Bu birçok hatalardan birini bizimle paylaşabilir misiniz mesela? Ayrıca kullanıcı adınızda Türkçe karakter var mı?

Ek olarak böyle bir rapor işimize çok yarar:

Son olarak denediğim Windows güvenlik duvarını devre dışı bırakmak oldu. Normal şartlarda bunu yapmam fakat hem güvenlik duvarını devre dışı bıraktım hem de oyun, Steam ve belgeler klasörlerini dışlanmışlar listesine ekledim. Oyun şu an açıldı güvenlik duvarını açıp tekrar deneyeceğim açılmaz ise Process Monitor yöntemi ile tekrar size yazacağım teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı