Sürprizbozan Cry of Fear bölüm nasıl geçilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ARDA0663

Centipat
Daha fazla  
Oyunda suyun altından çıkan yaratıklar kısmında takılı kaldım. Hızlıca aralarından geçemiyorum ve canım 1 tek vuruşta ölüyorum. Mermimde kalmadı hile açmayı denedim fakat çoğu hile çalışmıyor yardım edebilecek var mı?

Ekran Görüntüsü (110).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında hepsinin yanında geçebilirsiniz. Son olan dil atan canavar var, önünüze çıkıyor. Ona bir şarjör boşaltıp yolunuza devam edebilirsiniz.

Bu oyun hile ile oynanmaz. Eski baba Yiğit'ler bilir :)

Hocam eğer hepsi vuruyorsa bazen tek çare hile oluyor. En azından canını fulleyebilir.

Aslında hepsinin yanında geçebilirsiniz. Son olan dil atan canavar var, önünüze çıkıyor. Ona bir şarjör boşaltıp yolunuza devam edebilirsiniz.

Bu oyun hile ile oynanmaz. Eski baba Yiğit'ler bilir :)

Gördüğünüz bu yerden eğilerek hızlıca geçilmesi lazım ama karakter çok yavaş geçiyor diyelim hepsini öldürdüm öyle geçtim aşağı inince bir yer daha var ve oradanda zıplanmıyor illaki hepsini öldürmem gerek ama şarjörüm yetmiyor şırınga hilesi için ise en az 1 adet şırıngaya ihtiyacım var fakat benim hiç bulunmamakta sıkışıp kaldım geçemiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (114).png
    Ekran Görüntüsü (114).png
    2,8 MB · Görüntüleme: 16
Gördüğünüz bu yerden eğilerek hızlıca geçilmesi lazım ama karakter çok yavaş geçiyor diyelim hepsini öldürdüm öyle geçtim aşağı inince bir yer daha var ve oradanda zıplanmıyor illaki hepsini öldürmem gerek ama şarjörüm yetmiyor şırınga hilesi için ise en az 1 adet şırıngaya ihtiyacım var fakat benim hiç bulunmamakta sıkışıp kaldım geçemiyorum.
Oradan zıplamayacaksınız eğileceksiniz.

Geri
Yukarı