CryEngine 3 NtfsDisableLastAccessUpdate Hatası

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Bugün CryEngine 3'ü indirdim. İlerde bir oyun yapımcısı olmama yardımcı olması umudu ile :D Ancak programı açtıktan sonra aşağıdaki hatayı almaktayım. OK'e tıkladıktan sonra yeni bir proje ile Level açmak istiyorum, herşey normal bir şekilde ilerliyor ancak görüntü gelmiyor. Seslerini duyabiliyorum ancak görüntü yok.

beztytuuymm.png

Not : Bu arada Regedit ten HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet bölümün de bulunan değeri 0'a ayarladım ancak aynı hatayı almaya devam ediyorum.

Kod:
The registry key NtfsDisableLastAccessUpdate in HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\FileSystem is not set to 0.
This can result in file updates not being monitored correctly, thus files not being automatically reloaded.

Please set up the registry accordingly.
For more information, please refer to http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc959914.aspx.

Son düzenleyen: Moderatör:
SDK'nın hangi sürümünü kullanıyorsun? Buradan en son sürümü indirip kurar mısın?

Crydev.net • Official Downloads •

Burada belirtildiği üzere söz konusu hatayı görmezden gelebilirmişsin.:

CryENGINE 3 update is here!! : Crydev.net

Ayrıca ekran kartın için 12.6 sürücüsü yüklü mü?

Evet en son 12.6 vardı onu yüklemiştim. Programı da verdiğiniz linkten indirmiştim zaten. Ancak hatayı görmezden gelsem bile yeni bir Level açtığımda görüntü gelmiyor.

Aynen bende de bu sorun var. Programı bende oradan indirdim. Bir türlü anlamadım. Birde mesela başlatacağım yeni projeye adımı girdiğimde kayıt yapılamadı diyor. Bir el atarsanız sevinirim.

- - - Güncellendi - - -

Sorun kendi kendine çözüldü.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı