Crysis 1 Delta Zorluk Seviyesinde Oynamak İçin Tavsiyeler

Chole

Decapat
Crysis 1'in 2. sinyal bozucuyu kapatma kısmında Delta zorluğa geçtim fakat bu zorlukta hemen ölüyorum. Bu zorlukta rahatlıkla oynayanınız var mı merak ettim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Defalarca denemek benim için sorun değil. CoD 4 Modern Warfare, all One shot One kill görevini en zorda yaptığımdan beri her oyunu en zor seviyede oynamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunların tadı zor da çıkar zaten bi pompalı al gizlenerek ilerle patlayan nesneleri kullan varil araç vs 2 ci yöntem araçların 50 kalibleriklerini kullan araçla ez 3 cü yöntem uzaktan vur kaç 4 cü yöntem kimseye ilisme sinyal bozucularin mekanlarını temizle gizlilik deltanin bel kemiği dir

Crysis 1'in 2. sinyal bozucuyu kapatma kısmında Delta zorluğa geçtim fakat bu zorlukta hemen ölüyorum. Bu zorlukta rahatlıkla oynayanınız var mı merak ettim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Defalarca denemek benim için sorun değil. CoD 4 Modern Warfare, all One shot One kill görevini en zorda yaptığımdan beri her oyunu en zor seviyede oynamak istiyorum.

Görünmez olup vuruş yapma. Enerji gidiyor. Görünmezlikten çıkıp vur. Tekrardan görünmezliğe gir.

Yeni konular

Geri
Yukarı