Crysis 1 multiplayer oynama [2023]

Merhaba arkadaşlar. Bugün. Crysis multiplayer oynamak 2022'nin. Yeni makalesini yazıyorum bunun sebebi orada anlattığım yöntemlerin. Değişmiş olmasından dolayı yenisini yazıyorum. Yine belirtelim Crysis multiplayer server sağlayıcısı. Gamespynin 2014 de kapatıldığından dolayı Crysis 1 multiplayer Crysis wars ve Crysis 2 multiplayer maalesef kapatıldı. Fakat Crysis 1 multiplayeri günümüzde hala daha oynamak mümkün. Fan servis sağlayıcı. Crymp sayesinde. Oynayabiliyoruz. Ve çok iyi. Ve çeşitli imkan sağlanıyor. Güzel optimizasyon. Lag. Ve ping. Sorunları olmadan oynayabilirsiniz. Yapımcılar aktif olarak geliştirip. Yeni haritalar dahil ediliyor. Şimdi geçelim nasıl yapabileceğimize.

Satın alabileceğiniz yer öncelikle ilk olarak. Orijinal 2007 Crysis'e ihtiyacınız var. Remastered kesinlike olmaz. '2007 olursa daha iyi olur.' Steam'den hala daha satın alabilirsiniz. Crysis maksimum Edition olarak. Hala daha satılıyor. Fiyatı biraz pahalı. Fakat EA'nin indirimlerinde. 49 TL'ye düşüyor. O zaman alabilirsiniz.

siyah ekran problemi şimdi ise çok yaygın olan siyah ekran sorununu ele alacağım eğer Crysis 1'e girdiğinizde. Oyun açılmıyor ve siyah ekran veriyorsa 32 Bit. Ve 64 Bit. Dosyaları atmanız gerekli. Yine bir link koyacağım. Kendim uploadladım. Vereceğim rardakilerini oyunun içine atın. Ve sayın moderatorler. Linklere izin veriniz. Zararlı bir şey yok. Crack söz konusu değildir. kendim kullanıyorum. Ve bir zararı bulunmamakta.

multiplayer nasıl kurabiliriz evet şimdi ana konumuza. Geldik. Nasıl kurabiliriz. Ve oynayabiliriz. Şimdi öncelikle. Crysis 1 multiplayer network adresine gidiyoruz. Ana ekranda. Play Now. Yazısı var. Ona tıklıyoruz ve bir setup indirecek.

Screenshot_1.png

Şimdi indirdiğiniz. Launcher adındaki. Setup a giriyoruz. Ve bir ekran karşılıyor. Ve size oyununuzun. Nerede kurulu olduğunu soruyor. Sizde oradan kurulu olduğu yeri. Seçiyorsunuz. Ve. create shortcut on destop u tikli bırakıyoruz. Masaüstünüze kısayol bırakacak. O kısayoldan multiplayer e girebileceğiz. İnstall deyin ve bekleyin.

Screenshot_3.png

Şimdi kurulduğunda masaüstünüze Crymp-Launcher adında bir kısayol gelmiş olması lazım yoksa oyunun kurulu olduğu yerde muhtemelen vardır. Kısayol girin. Yine bir ekran gelmiş olması lazım. Oradan size kayıt bilgilerinizi soruyor. Nasıl kayıt olabiliriz derseniz. https://crymp.net/signupden kayıt olabilirsiniz. Oradaki nicknameinizi ve şifrenizi Launcher'a giriniz. Sonra play e basın.

Screenshot_8.png

Screenshot_4.png

Oyuna girdiğinizde. Multiplayer kısmına girin.

Screenshot_5.png

Sonra internet oyununa girin.

Screenshot_6.png

Sonrasında serverlar gözüküyor. Olacak bir sürü server bulunmakta. Dilediğinize girebillirsiniz. Benim önerim toxcity server i olur. Çeşitli bir server. Toxcity.

Screenshot_7.png

Evet bugunluk bu kadardı arkadaşlar işinize yararsa ne mutlu bana. Daha fazla oyuncu kazandırmak için uğraşıyorum. Hepinize iyi oyunlar dilerim. Eğer bir sorununuz olursa Crympnin sitesinde Discord'u bulunuyor. Oradan İngilizce ile iletişime geçip sorunu belirtebilirsiniz iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz gibi yaptım, haritaya bağlanırken sunucu bağlantısı kesildi diyor sürekli.

görsel bu şekilde

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-06-18 at 21.35.22.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-18 at 21.35.22.jpeg
    273,8 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Dediğiniz gibi yaptım, haritaya bağlanırken sunucu bağlantısı kesildi diyor sürekli.

Görsel bu şekilde

Diğer sunuculara girebiliyor musunuz hocam eğer hiçbir sunucuya bağlanamıyorsanız crymp.net de Discord sunucusu var oraya ulaşın muhtemelen sorunun kaynağını bulurlar kusuruma bakmayın bildirim düşmemiş.

Görsel bu şekilde.

Buradaki çözümü deneyebilirsin.

Bazı nedenlerden dolayı, Crytek artık web sitelerinde yama indirmeleri sağlamıyor, ancak bunları buradan indirebilirsiniz.
çalışması için önce yama 1.2'yi, ardından yama 1.2. 1'i yüklemeniz gerekir.

Merhaba ben oyunun konumunu verince ınstall aktif olmuyor.

Crysis klasöründe bin 64 ve bin 32 dosyaları var mı hocam ayrıca oyun orijinal mi?

Geri
Yukarı