Crysis 2 Maximum Edition Türkçe Dil Sorunu

Baktım. Origin'deki sürümün Türçe dil desteği yok. Ya da en azından Humble ile gelen sürümün...

Playstore'dan almıştım.

Evet ben de etkinleştirirken dil sorduğunu hatırlamıyorum.

Evet ben de" Next Next Next"cilerden değilim. Dil seçimi olsaydı kesinlikle görürdüm. Çünkü Battlefield 3'te de sormamıştı. Yine kod dağıtan arkadaşların kullanılmış keylerinden denemiştim sırf bakmak için ve dil seçimi olanlar göze batıyordu.

Orayı da denemiştim. Zaten Orada da aynı dosya var.

1-2 saate video yükleyeceğim nereden yapılacağını buldum Steam için.

- - - Güncellendi - - -

Dil soruyor etkinleştirirken.

- - - Güncellendi - - -

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyrun video eğer oyun steamde ise. Origin için de çekeceğim video. İyi Seyirler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Humblebundle'dan aldığım keyi dün gece girip indirdim sabaha kadar. Ben de herhangi bir dil seçme seçeneği göremedim. Ama localized klasöründe türkçe dil paketi vardı. C:\Program Files (x86)\Origin Games\Crysis 2 Maximum Edition'de bulunan system.cfg'i notepadle açıp, "sys_languages = Turkish " ve "g_language = Turkish" şeklinde değiştirince oldu bende..

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı