Crysis 2 Türkçe olmuyor

İşletim sistemi
Windows 11

hasanboz

Kilopat
Daha fazla  
Xbox Game Pass üzerinden bağlandığım EA Play'den indirdiğim Crysis 2 adlı oyunda "Turkish" seçeneğini seçmeme rağmen oyun Türkçe yerine İngilizce olarak geliyor. 3-4 kez silip yeniden yükledim ancak olmadı. Bir keresinde de internet üzerinden Türkçe dil dosyası indirdim oyun Türkçe oldu ancak ara sahneler İngilizce. Nasıl çözeceğim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
2007 de oyunun içinden değiştirilmiyordu onun yerine ingilizce seçiliyse dil dosyalarının yedeklerini alıp türkçe ve ingilizce dil paketlerinin adlarını değiştiriyorduk. Deneyebilirsiniz.
Arkadaşın dediği yöntem en sağlam yöntem gibime geldi. Bir arkadaşımız da Sosyal'de sorunu böyle çözmüş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yardımcı olacaktır. Ben zamanında metin defteri yöntemi ile çözmüştüm.

Arkadaşın dediği yöntem en sağlam yöntem gibime geldi. Bir arkadaşımız da Sosyal'de sorunu böyle çözmüş.
Bende sadece İngilizce dosyası var.

1635577799771.png

Buradan turkish.pak dosyasını indirin. Bu yapımcıların orijinal dosyasıymış. Bunu o dizine atın. Olmazsa english.pak olarak değiştirip atın. Orijinal english.pak dosyasını da yedekleyin.

Buradan turkish.pak dosyasını indirin. Bu yapımcıların orijinal dosyasıymış. Bunu o dizine atın. Olmazsa english.pak olarak değiştirip atın. Orijinal english.pak dosyasını da yedekleyin.
Bunu indirdim ancak dediğiniz gibi yapmadım. Verdiğniz siteden indirdiğim dosyanın ismini "Turkish.pak" olarak değiştirip system.cfg adlı dosyaya girip oradan "g_language = Turkish" şeklinde değişiklik yaptım ve şu anda ilk girdiğim ara sahne ve arayüz Türkçe. İleride sorun olur mu bilmiyorum.

Bunu indirdim ancak dediğiniz gibi yapmadım. Verdiğniz siteden indirdiğim dosyanın ismini "Turkish.pak" olarak değiştirip system.cfg adlı dosyaya girip oradan "g_language = Turkish" şeklinde değişiklik yaptım ve şu anda ilk girdiğim ara sahne ve arayüz Türkçe. İleride sorun olur mu bilmiyorum.
Sorun olmaz. İyi eğlenceler.

Geri
Yukarı