Crysis 3 oynanır mı?

WayneR

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Grafiklerinin harika olduğu bir oyun fakat vuruş hissiyatı, çatışma vs. oyun keyifli bir deneyim sunuyor mu? Ben daha önceden 2-3 saat kadar oynayıp sıkıntıdan sildim. Oyun sonradan açılıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Grafiklerinin harika olduğu bir oyun fakat vuruş hissiyatı, çatışma vs. oyun keyifli bir deneyim sunuyor mu? Ben daha önceden 2-3 saat kadar oynayıp sıkıntıdan sildim. Oyun sonradan açılıyor mu?

Ben Crysis hayranıyım, tüm bölümlerini oynadım, ancak "Crysis Remastered" oyununu oynamadım, güzel oyundur tavsiye ederim sıkılmadan oynayabileceğin oyun.

Oyun çatışma sunuyor.

Singleplayer olarak kesinlikle Crysis 1 etmez. Ayrıca Crysis 3'ün, 1 ve 2'nci seriye nazaran çok kısa süren bir senaryosu var. Hızlı oynasanız 5-6 saatte bitecek oyundur. İlk çıktığı zamanda herkes senaryonun kısa olmasından şikâyet ediyordu. Senaryo olarak ilk 2-3 bölüm güzel olsa da sonları bana pek sarmadı.

Online olanını da uzun süre oynadım hatta 49'uncu seviyeye ulaştım ama onlineda adam vurmak cidden çok zor. Nano giysi sayesinde adam çok hızlı koşuyor ve zıpladığında 3-4 metre havaya zıplıyor, vurmak iyice zorlaşıyor. O yüzden bana pek sarmamıştı ama ''Hunter'' olanı çok güzel.

İlk oyun kadar iyi olmasada iyi bir oyun diyebilirim. Şimdiki sistemlerde ultrada oynanır.
Açıkçası ilk oyun hikayesi efsaneydi. 2. oyunda ise oyunun mekanikleri baya gelişmişti. Şahsen bu çok güzeldi. Zamanına göre çok güzel mekaniklerdi. Ancak hikaye konusunda yetersiz kalmıştı 2. oyun ve çoğu kişi ilk oyunun hikayesini çok beğendiği için oyun eksi not aldı. 3. oyunda hem hikayeyi geliştirmeye hem de mekaniklerin seviyesini arttırmaya çalıştılar. Ancak hikaye gelişmedi ve aynı model kalmış hissiyatı yaptı. Mekanikler ise gelişti ancak 1. ve 2. oyunun arasında ki fark kadar değildi. Bu yüzden son oyun sönük kaldı. Bence seri çok güzel ben severek oynadım. Sadece 3. oyunu oynamadım. Onun dışında ben 1. ve 2. oyunları öneririm. 3. oyunu oynamadığım için detaylı yorum yapamayacağım.

Geri
Yukarı