Crysis 3 Türkçe dublaj seslendirmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Doğukan Çelik

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Ofis Elemanı
Herkese iyi forumlar. İyi akşamlar. Bugün Origin'i Crysis 3 oynamak açtım ve Crysis 3'e güncelleme geldiğini gördüm. Sonrasında oyunumu güncelledim ve oyuna girdim. Yeni bir oyun başlattım ve oyunun giriş videosunda Türkçe alt yazı gözükmesine rağmen Türkçe seslendirme yapmadı.

Origin'den oyunu repair yaptım sorun hala devam etti. Daha sonra dili İngilizce yaptım ve oyunun giriş bölümünde seslendirme vardı. Sorunum bu şekilde. Ana bölümlerde Türkçe dublajda sorun yok fakat görev başlamadan önceki videolarda dublajı seslendirmiyor. Oyunum orijinal Crysis 3 hunter Edition arkadaşlar. Yardımlarınız için teşekkürler.

Herkese iyi forumlar. İyi akşamlar. Bugün Origin'i Crysis 3 oynamak açtım ve Crysis 3'e güncelleme geldiğini gördüm. Sonrasında oyunumu güncelledim ve oyuna girdim. Yeni bir oyun başlattım ve oyunun giriş videosunda Türkçe alt yazı gözükmesine rağmen Türkçe seslendirme yapmadı.

Origin'den oyunu repair yaptım sorun hala devam etti. Daha sonra dili İngilizce yaptım ve oyunun giriş bölümünde seslendirme vardı. Sorunum bu şekilde. Ana bölümlerde Türkçe dublajda sorun yok fakat görev başlamadan önceki videolarda dublajı seslendirmiyor. Oyunum orijinal Crysis 3 hunter Edition arkadaşlar. Yardımlarınız için teşekkürler.
Hala sorun devam ediyor mu?

Hala sorun devam ediyor mu?

Merhaba, bende EA Dekstoptan indirdim oyun içinde veya EA Dekstopta oyun dili ile ilgili bir ayar yok. Oyun dosyası içindeki System.cfg adlı dosyayı not defteri ile açıp
g_language = english kısmını turkish yaptım ve yukarıda belirtilen sorunla karşılaştım. Bu arada eğitim modunda seslendirme var Türkçe olarak.

Merhaba, bende EA Dekstoptan indirdim oyun içinde veya EA Dekstopta oyun dili ile ilgili bir ayar yok. Oyun dosyası içindeki System. Cfg adlı dosyayı not defteri ile açıp
G_language = english kısmını turkish yaptım ve yukarıda belirtilen sorunla karşılaştım. Bu arada eğitim modunda seslendirme var Türkçe olarak.

Oyunun zaten içinde dublaj var sadece bölümlerin başındaki ara sahnelerde yok.

Geri
Yukarı