Crysis 4 mü geliyor?

Çok önceden Multiplayer için satın almıştım, sonra kapatıldığını öğrenince üzülmüştüm ama Crytek'e olan saygımdan iade etmemiştim. Getirirler umarım ama bence gelmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Crysis 1 Remastered'e gelmemişti Crysis 2'ye de büyük ihtimal multiplayer gelmez ama gelse iyi olur

Çok önceden Multiplayer için satın almıştım, sonra kapatıldığını öğrenince üzülmüştüm ama Crytek'e olan saygımdan iade etmemiştim. Getirirler umarım ama bence gelmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman Crysis 2 olur muhtemelen ama saçma yine de. Fakat en azından optimizasyon sorununu giderseler bari.

Crysis 1'in online zevkini özledim ben. Clan vesaire kurar Almanların clanları ile savaşırdık. Mesa haritasının yollarına mayın döşeyip adamları tuzağa düşürdük. Dağlara gauss ile pusup milleti uzaktan avlardık. Düşman üssü V-Tol ile çevreleyip bombalardık. Ey gidi günler ey.

Geri
Yukarı