Crysis açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ahmetakblxt

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den Crysis yükledim açmaya çalıştığımda siyahran verip birkaç saniyede kapanıyor birkaç yerde dolaştım çözüm için ama sonuç vermedi ne yapmam lazım.

Steam'den Crysis yükledim açmaya çalıştığımda siyahran verip birkaç saniyede kapanıyor birkaç yerde dolaştım çözüm için ama sonuç vermedi ne yapmam lazım.

Kardeşim Crysis kurulu olduğu yere git bin 64 klasörünün ismini bin32 yap eski bin 32'yi sil.
Kardeşim oyunun dosya konumunu aç sonra bin 32'yi sil bin 64'ün ismini bin32 yap kesin olacak.
Kısaca bunu izle kardeşim olursa bana söyle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben kendi bilgisayarımda denedim indiriyor sistem yetmese de sonra siyah ekran açılıyor ve bekliyor görev yöneticisinde yanıt vermiyor gözüküyor.

Şimdi bu arkadaşınki ayrı ve önceki mesajı oku Steam sistem uyarısı verirdi yetmeseydi.
Mesela bu videodaki kişinin pc kaldırıyor ama açamıyor ilk başta fakat sistemi yetiyor

Sistemin oyunu karşılıyor mu?

Evet sistemim karşılıyor.
Dosyaları doğrulamayı dene.

Dosyaları doğrulamak derken.
Dosyaları doğrulamayı dene.

Dosyaları doğrulamak derken.
Kardeşim Crysis kurulu olduğu yere git bin 64 klasörünün ismini bin32 yap eski bin 32'yi sil.
Kardeşim oyunun dosya konumunu aç sonra bin 32'yi sil bin 64'ün ismini bin32 yap kesin olacak.

Kısaca bunu izle kardeşim olursa bana söyle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tamam deneyeceğim bunu.

Kısaca bunu izle kardeşim olursa bana söyle.

Kardeşim Crysis'in dosyalarında bin32 var ama 64 yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı