Crysis CD Key istiyor

TheEfialtis

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar EA Play ile Crysis aldım oyunu açtığımda CD Key istiyor. CD Key'i almaya çalışıyorum ancak anahtar isteniyor sekmesinde kalıyor. Origin hesabı da oluşturdum arkada açık ama CD Key ekranı hep aynı kalıyor. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    38,8 KB · Görüntüleme: 245
  • 2.png
    2.png
    235,5 KB · Görüntüleme: 236
  • 3.png
    3.png
    98,9 KB · Görüntüleme: 213
Bende Medal of Honor da indirdim. Onda da cd key istiyor ancak cd keyin nereden alınacağını bilmiyorum bunun olayı başka mı yoksa sorun bende mi?
Hocam, Kütüphane'ye girin Medal of Honor 2010'a sağ tıkla Yönet'de CD Anahtar'ı olacak onu kopyala tamamdır.

@TheEfialtis

Kütüphanede oyuna sağ tıklayınca oyun anahtarını görüntüleyemiyor musunuz?

@Pmw

Oyun anahtarını hiç göstermiyor ki. Etkinleştiremiyoruz bu yüzden.

Cd key diye bir seçenek çıkmıyor.
Hocam, Kütüphane'ye girin Medal of Honor 2010'a sağ tıkla Yönet'de CD Anahtar'ı olacak onu kopyala tamamdır.
Hayır yok. Medal Of Honor Online da da cd key istiyor ancak onda da yok.
Cd key diye bir seçenek çıkmıyor.

Hayır yok. Medal Of Honor Online da da cd key istiyor ancak onda da yok.
Bakın yok :D

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-02-09 133643.png
    Ekran görüntüsü 2021-02-09 133643.png
    194,5 KB · Görüntüleme: 74
Arkadaslar, destek ekibi benimle iletisime gecti ve oyunun anahtarini verdi. Yalniz oyun anahtarini etkinlestirince yine hata veriyor ve kabul etmiyor.

Ben oyunu daha önce Origin'e eklemistim. Bununla alakali olacagini sanmiyorum gerci, cünkü Steam'den aldigim bir oyunu ayni sekilde orada da etkinlestirebilmem lazim. Bildiginiz üzere Crysis 1'de Origin zorunlulugu yok.

Sorun yasayanlar direkt Steam Destek ile iletisime gecsin. Bir de siz deneyin sansinizi.

@Saykoraz

Arkadaşlar, destek ekibi benimle iletisime gecti ve oyunun anahtarini verdi. Yalniz oyun anahtarini etkinlestirince yine hata veriyor ve kabul etmiyor.

Ben oyunu daha önce Origin'e eklemistim. Bununla alakali olacagini sanmiyorum gerci, cünkü Steam'den aldigim bir oyunu ayni sekilde orada da etkinlestirebilmem lazim. Bildiginiz üzere Crysis 1'de Origin zorunlulugu yok.

Sorun yasayanlar direkt Steam destek ile iletisime gecsin. Bir de siz deneyin sansinizi.

@Saykoraz

Steam desteğe nereden başvurabiliyoruz? Beni EA veya oyun yapımcısına yönlendiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı