Crysis Remastered açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Fyoncle

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
AMD Radeon R7 250
Anakart
MSI A68Hm E33 V2 FM2+
İşlemci
Amd Athlon X4 FM2+ AD860K
Merhaba ben Crysis 1 Remastered satın almıştım Steam'den ve oyun açılmıyor, Steam'de oyna tuşuna bastığımda oyun açık gibi gösterip asla ve asla açılmıyor siyah ekran çökme falan filan hiçbir şey yok sadece oyun açılmıyor.

Merhaba ben Crysis 1 Remastered satın almıştım Steam'den ve oyun açılmıyor, Steam'de oyna tuşuna bastığımda oyun açık gibi gösterip asla ve asla açılmıyor siyah ekran çökme falan filan hiçbir şey yok sadece oyun açılmıyor.
Hocam ben de bu durumu yaşamıştım. Oyunun exe'sini bulup sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra, Windows 7 uyumluluk modu ile açmayı seçmiştim, tam ekran iyileştirmeleri gibi bir seçenek var onu da açmıştım düzelmişti. Şu an telefondayım. eğer nasıl yapıldığını bilmiyorsanız PC'den SS alarak gösterebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende bu durumu yaşamıştım. Oyunun Exe'sini bulup sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra, Windows 7 uyumluluk modu ile açmayı seçmiştim, tam ekran iyileştirmeleri gibi bir seçenek var onu açmıştım düzelmişti. Şu an telefondayım eğer nasıl yapıldığını bilmiyorsanız PC'den SS alarak gösterebilirim.

Tüm uyumluluk modlarını ve bunları denedim olmadı, bin32 klasörlerini bulup indirdim ve daha birçok şey denedim ve maalesef sonuç yok.

Bence iade edin açılmaz ise bende alacaktım fakat çok sıkıntılıymış bu oyunlar.

64 Bit bilgisayarlarda harbiden sıkıntı yapıyorlar.

Tüm uyumluluk modlarını ve bunları denedim olmadı, bin32 klasörlerini bulup indirdim ve daha birçok şey denedim ve maalesef sonuç yok.

Hocam ben sorunu öyle çözdüğümü hatırlıyorum. Uzun süre önce oynamıştım. Eğer farklı yoldan çözdüysem ve hatırlarsam bilgilendiririm.

Geri
Yukarı