Crysis Remastered bitirilmeli mi?

General34

Femtopat
Daha fazla  
Hepinize iyi günler dilerim. Crysis Remastered'i Steam'de indirimdeyken aldım çocukluğumun oyunu. Nedense Remastered oynarken Crysis2 Vibe'ı verdi ilk defa hayal kırıklığına uğradığım hataları oldu. Sizce oyunu bitiriyim mi yoksa sileyim mi? Kararsız kaldım.

Dosya Ekleri

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    10,7 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinaliyle arasındaki fark yalnızca görsel iyileştirme aslında. İçerikte kayda değer bir yenilik yapılmadı. Sevmediğiniz oyunu zorla oynamaya çalışmayın. Başka zaman şans verin, belki zamanı değildir.

Hepinize iyi günler dilerim. Crysis Remastered'i Steam'de indirimdeyken aldım çocukluğumun oyunu. Nedense Remastered oynarken Crysis2 Vibe'ı verdi ilk defa hayal kırıklığına uğradığım hataları oldu. Sizce oyunu bitiriyim mi yoksa sileyim mi? Kararsız kaldım.
Crysis serisinin en sıkıcı oyunu zaten crysis 1. Crysis 2 ve 3 hikaye kastığı için güzel ama Crysis 1 bu dönemde sıkar her kez ada yapıyor zaten.

cidden bende yükledim ve eğlenmedim 1 saate sildim neden böyle oluyor acaba
Vuruş hissi çöp oyunun 2 ve 3 güzel.

Crysis 2 ve 3 bana göre Crysis 1'den daha iyi. Hem oynanış kolaylığı açısından hem de dinamik açısından, tamam Crysis 1 biraz daha açık dünya havası katıyor ama modlar arasında geçiş bir işkence.

Crysis 2 ve 3'te ise direkt 2 tuşla hızlıca ortama adapte olabiliyoruz. Crysis 1'i 2, Crysis 2'yi 10+,Crysis 3'ü ise 1 kez bitirdim.

Bence Remastered'i silip orijinalini oynayın.

Oyunu çok sevmiştim ama şu donduran uzaylılar yüzünden soğumuştum.
Donduran uzaylılar harici ben keyif almıştım.

Geri
Yukarı