Crysis Remastered trilogy yakın zamanda Epic Games'de indirime girer mi?

Elussi0n

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
GFN'den oyun oynayan birisiyim ve Crysis serisine başlamak icin Steam'de de hazır indirime girmişken Trilogy'i alayım dedim ama GFN de kontrol ettiğimde sadece Crysis ilk oyunu Steam'den oynanabiliyor. Kalan iki oyun sadece Epic Games üzerinden oynanabiliyor. Anlayacağınız gene Epic Games'e kaldım Black fridey haftası Epic'de indirime girer mi?

Son düzenleme:
GFN'den oyun oynayan birisiyim ve Crysis serisine başlamak icin Steam'de de hazır indirime girmişken Trilogy'i alayım dedim ama GFN de kontrol ettiğimde sadece Crysis ilk oyunu Steam'den oynanabiliyor. R kalan iki oyun sadece Epic Games üzerinden oynanabiliyor. Anlayacağınız gene Epic Games'e kaldım Black fridey haftası Epic'de indirime girer mi?
Girer hocam.

GFN'den oyun oynayan birisiyim ve Crysis serisine başlamak icin Steam'de de hazır indirime girmişken Trilogy'i alayım dedim ama GFN de kontrol ettiğimde sadece Crysis ilk oyunu Steam'den oynanabiliyor. Kalan iki oyun sadece Epic Games üzerinden oynanabiliyor. Anlayacağınız gene Epic Games'e kaldım Black fridey haftası Epic'de indirime girer mi?
Steam'den alın yakında GFN'de Steam üzerinden de oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı