Crysis serisine devam edilmeli mi?

Sacalith

Femtopat
Daha fazla  
Yaz indirimlerinden Crysis ve Metro serisi ve Titanfall 2 oyunlarını aldım. Crysis 1'i bitirdim, genel olarak bakınca güzeldi zevkliydi, türkçe dublaj da çok renk katıyor zaten ama son bölümlere doğru biraz kötü gelmeye başladı, hele ki son bölümden hiç keyif almadım, biraz düşürdü beni. Şimdi Crysis 2'ye mi başlamamı önerirsiniz yoksa Titanfall 2 veya Metro serisine başlamamı mı?

Yaz indirimlerinden Crysis ve metro serisi ve Titanfall 2 oyunlarını aldım. Crysis 1'i bitirdim, genel olarak bakınca güzeldi zevkliydi, Türkçe dublaj da çok renk katıyor zaten ama son bölümlere doğru biraz kötü gelmeye başladı, hele ki son bölümden hiç keyif almadım, biraz düşürdü beni. Şimdi Crysis 2'ye mi başlamamı önerirsiniz yoksa Titanfall 2 veya metro serisine başlamamı mı?

Bence en son Metroyu oyna ilk oynarsan diğerlerini sevmezsin.

Yaz indirimlerinden Crysis ve Metro serisi ve Titanfall 2 oyunlarını aldım. Crysis 1'i bitirdim, genel olarak bakınca güzeldi zevkliydi, türkçe dublaj da çok renk katıyor zaten ama son bölümlere doğru biraz kötü gelmeye başladı, hele ki son bölümden hiç keyif almadım, biraz düşürdü beni. Şimdi Crysis 2'ye mi başlamamı önerirsiniz yoksa Titanfall 2 veya Metro serisine başlamamı mı?
Titanfall 2'yi zorlasan 3-4 saatte bitirirsin. Bu yüzden ilk olarak onu oyna, onu bitirince Crysis 2'den devam edersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı