Crysis Türkçe yapılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

unlAkın

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar. Game Pass aldım ve Crysis 3 indirdim. Oyun içinde herhangi bir dil değiştirme seçeneği yok. Oyun direkt İngilizce. Oyunun dosyalarına baktım, Türkçe var. Türkçe dosyasının ismini İngilizce olarak değiştirdim ve oyuna girdim. Fakat oyunda sadece imleç geldi fakat başka bir şey gelmedi. Boş siyah ekran. Nasıl dili Türkçe olarak ayarlayabilirim?

Not: Technopat'ın bir videosunda anlatılmış fakat ben System.cfg dosyasını Turkish yaptığımda ara sahnedeki konuşmalar olmuyor.

Şimdi öncelikle 3 şey isteyeceğim. Onları belirt bakalım.

1- Crysis 3 klasörünün ekran görüntüsü.
2- Crysis 3 klasörünün içerisindeki Localization klasörünün ekran görüntüsü.
3- Crysis 3 klasörü içerisindeki system.cfg'nin içeriği.

Şimdi öncelikle 3 şey isteyeceğim. Onları belirt bakalım.

1- Crysis 3 klasörünün ekran görüntüsü.
2- Crysis 3 klasörünün içerisindeki Localization klasörünün ekran görüntüsü.
3- Crysis 3 klasörü içerisindeki system.cfg'nin içeriği.

Dosya Ekleri

• crysis1.png
    crysis1.png
    25,1 KB · Görüntüleme: 129
  • loca1.png
    loca1.png
    55,8 KB · Görüntüleme: 129
  • sys1.png
    sys1.png
    11,5 KB · Görüntüleme: 122
Turkish.pak ve Turkish.xml.pak dışındaki dosyaların hepsini klasörden çıkartıp başka bir yere taşı(masaüstüne taşıyabilirsin). Daha sonra system.cfg'deki language ayarlarının ikisini de sadece turkish yap, diğer diller olmasın.

Turkish.pak ve Turkish.xml.pak dışındaki dosyaların hepsini klasörden çıkartıp başka bir yere taşı(masaüstüne taşıyabilirsin). Daha sonra System. Cfg'deki language ayarlarının ikisini de sadece turkish yap, diğer diller olmasın.

System.cfg'yi böyle yaptım. Oyunu tekrar açtım ve oyun yine aynı. Arayüz Türkçe ama seslendirmeler hiç yok.

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-29_181545.png
    resim_2021-06-29_181545.png
    6 KB · Görüntüleme: 127
Şu anki haliyle Turkish olan dosyaların ismini English olarak değiştirip system.cfg'deki language seçeneklerini de english yap. Eğer bu da olmazsa aklıma başka bir şey gelmiyor maalesef.
Yaptım, oyunu açtım fakat siyah ekranda kalıp müzik çalıyor. :(
Yok mudur başka çözümü olan?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı