CS 1.6 FPS Boost CFG'den VAC ban yenir mi?

İşletim sistemi
Windows 11

Yusuf1345

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımda bir sorun olduğu için düşük FPS almaya başladım ayarlardan falan düzeltemeye çalıştım fakat Max 30-50 FPS gördü acaba FPS Boost configlerinden kullansam VAC ban yer miyim?

VAC ban artık aktif değil CS 1.6'da. CS 1.6'nın kendi resmi sunucuları yok yani yemezsiniz. Ha içerisinde cvarlar vardır serverlardaki anticheatler belki banlayabilir ama onun yerine başka sunucuya geçersiniz.

Bu arada bütün sistem özelliklerini söylersen belki FPS'in neden düşüş yaptığını bulabiliriz. Yeni güncelleme geldiyse Windows'a ondan dolayı da olabilir.

VAC ban artık aktif değil CS 1.6'da. CS 1.6'nın kendi resmi sunucuları yok yani yemezsiniz. Ha içerisinde cvarlar vardır serverlardaki anticheatler belki banlayabilir ama onun yerine başka sunucuya geçersiniz.

Bu arada bütün sistem özelliklerini söylersen belki FPS'in neden düşüş yaptığını bulabiliriz. Yeni güncelleme geldiyse Windows'a ondan dolayı da olabilir.
VAC banın aktif olmadığına emin misiniz? Ona göre ben de bir şeyler denemek istiyorum.

VAC banın aktif olmadığına emin misiniz? Ona göre ben de bir şeyler denemek istiyorum.

Eminim :D sunucularda VAC koruması açılabiliyor ama sadece VAC banlı Steam CS 1.6'lar giriş yapamıyor yoksa bir işe yaradığı yok.

Yani şimdi Steam'den CS 1.6'da VAC korumalı bir sunucuda illegal bir şey yapsam VAC ban yemeyecek miyim?

Yemeyeceksin. Bende çok yaptım ama yemedim. En fazla sunucu banlar. 1-2 gün sonra aynı sunucuya tekrar girersiniz.

Hiç bir cfg vac yedirmez. CFG dosyası oyunun konsol komutarında yazılan kodlardır. Oyunun konsol kodlarında vac lık bir sebep olması mümkün değil.

Geri
Yukarı