CS 1.6 gerekli kodlar hangileridir?

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlarımla net kafeye gidip CS atacağız. Vs için yaygın veya gerekli kod var mı? Örneğin para kodu veya round süresi uzatma kısaltma satın almayı kısaltma vb?

Para, freezetime, round süresi gibi temel kodlar:

mp_freezetime 0 - doğar doğmaz hareket etmenizi sağlar.
mp_roundtime - yanına sayı olarak ne yazarsanız o bir round o kadar dakika olur. Mp_roundtime 5 bir round 5 dakika olur.
mp_timelimit 0 - mapi süresiz şekilde oynamanızı sağlar.
Amx_weapon @all 51 para verir.

Merminin iyi gitmesi için. Bu kodlar kişiseldir. Sen girince sadece sana etki eder. Pub veya Lan atarsanız işe yarar fasctcup ayarları farklı.
Kodlar:

Rate 25000
cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101
cl_dlmax 128
ex_interp 0.1

Mp_roundtime round süresi ayarlar
Sv_restart 1 ya da sv_restartround 1 restart atar
Mp_freezetime donma süresini ayarlar
Mp_startmoney başlangıç parasını ayarlar
Mp_buytime satın alma süresini ayarlar
Sv_password şifre koymanıza yarar
Mp_limitteams 0 ve mp_autoteambalance 0 oto takım dengelemeyi kapatır

Sv_minrate; 10000; sv_maxrate 10000; sv_minupdaterate 101; sv_maxupdaterate 101
Yukarıdaki satırın hepsini topluca yazarsanız herkesin mermileri mükemmel gider.

GitHub - s1lentq/ReGameDLL_CS: Reverse-engineered gamedll (CS 1.6 / CZero) eğer bunu CS'nin içindeki DLL klasörüne atarsanız CS:GO'daki çoğu kodu da kullanabilirsiniz örneğin mp_round_restart_delay ya da mp_freeforall gibi. Bununla hile kodlarınıda kullanabilirsiniz örneğin give weapon_ak47, god, noclip gibi

Arkadaşlarınız kurduğunuz odanın ayarlarıyla oynamak istiyorsa odayı kurduktan sonra rcon_password 1234 yapın ve arkadaşınızda rcon_password 1234 yapsın
Sonra rcon "kod" olarak kullanabilir.

Son düzenleme:
Steam'de önerilenler ve benim kullandıklarım:
rate 20000
cl_cmdrate 105(fps'nin 5 fazlası öneriliyor)
cl_uptaderate 100
ex_interp 0.01(Steam'de 0 yapıyorsun otomatik 0.01 oluyor kendi ayarlıyor.)
cl_dlmax 80 falandı sanırım. Bende 512 imiş herhalde bunu ellemedim hiç.

@Aly35çok sağol
Steam'de önerilenler ve benim kullandıklarım:
rate 20000
cl_cmdrate 105(fps'nin 5 fazlası öneriliyor)
cl_uptaderate 100
ex_interp 0.01(Steam'de 0 yapıyorsun otomatik 0.01 oluyor kendi ayarlıyor.)
cl_dlmax 80 falandı sanırım. Bende 512 imiş herhalde bunu ellemedim hiç.
Sağ ol
Teşekkürler
Mp_roundtime round süresi ayarlar
Sv_restart 1 ya da sv_restartround 1 restart atar
Mp_freezetime donma süresini ayarlar
Mp_startmoney başlangıç parasını ayarlar
Mp_buytime satın alma süresini ayarlar
Sv_password şifre koymanıza yarar
Mp_limitteams 0 ve mp_autoteambalance 0 oto takım dengelemeyi kapatır

Sv_minrate; 10000; sv_maxrate 10000; sv_minupdaterate 101; sv_maxupdaterate 101
Yukarıdaki satırın hepsini topluca yazarsanız herkesin mermileri mükemmel gider.

GitHub - s1lentq/ReGameDLL_CS: Reverse-engineered gamedll (CS 1.6 / CZero) eğer bunu CS'nin içindeki DLL klasörüne atarsanız CS:GO'daki çoğu kodu da kullanabilirsiniz örneğin mp_round_restart_delay ya da mp_freeforall gibi. Bununla hile kodlarınıda kullanabilirsiniz örneğin give weapon_ak47, god, noclip gibi

Arkadaşlarınız kurduğunuz odanın ayarlarıyla oynamak istiyorsa odayı kurduktan sonra rcon_password 1234 yapın ve arkadaşınızda rcon_password 1234 yapsın
Sonra rcon "kod" olarak kullanabilir.
Para, freezetime, round süresi gibi temel kodlar:

mp_freezetime 0 - doğar doğmaz hareket etmenizi sağlar.
mp_roundtime - yanına sayı olarak ne yazarsanız o bir round o kadar dakika olur. Mp_roundtime 5 bir round 5 dakika olur.
mp_timelimit 0 - mapi süresiz şekilde oynamanızı sağlar.
Amx_weapon @all 51 para verir.

Merminin iyi gitmesi için. Bu kodlar kişiseldir. Sen girince sadece sana etki eder. Pub veya Lan atarsanız işe yarar fasctcup ayarları farklı.
Kodlar:

Rate 25000
cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101
cl_dlmax 128
ex_interp 0.1
Kanka fastcup ne bazen görüyorum ben de?

Sağ ol
Teşekkürler

İstersen bana Discord'dan yaz CS 1.6 Server'im var aylardır boş 12 tane mod var içinde. Beğendiğinizi oynayabilirsiniz yetki veririm istediğiniz modu açarsınız.

Rekabetçi platformu. İçinde CS 1.6 ve CS:GO rekabetçi sistemi var. Aynı FACEIT gibi ama oynayanı az olduğu için çoğu profesyoneller gibi.

Cl_bob 0
Cl_bobup 0
Cl_dynamiccrosshair 0
Bunlar silah sekmesini ve crossun hareket halinde büyüyüp küçülmesini engelliyor.
Bir de tavsiye olarak duck veya bunny yapmaya çalış.
Rakibin seni vurması güçleşir.
İyi oyunlar.

@Aly35çok sağol

Sağ ol
Teşekkürler

Eskiden 5e5.org dan maç bulup prooyunda maç atardık. Onun yerini aldı Fastcup, en basit olarak böyle anlatabilirim. CS:GO içinde sunucuları mevcut fakat FACEIT CS:GO için daha popüler olduğu için çok tercih edilmiyor. Daha çok Cs 1.6 için tercih ediliyor.

Eskiden 5e5.org dan maç bulup prooyunda maç atardık. Onun yerini aldı Fastcup, en basit olarak böyle anlatabilirim. CS:GO içinde sunucuları mevcut fakat FACEIT CS:GO için daha popüler olduğu için çok tercih edilmiyor. Daha çok Cs 1.6 için tercih ediliyor.
Ben deathmatch sunucusunu denemiştim orda, mermi sadece kafaya gidiyor inanılmaz saçma geldi bana. Doğuyorsun tak hs.

Ben deathmatch sunucusunu denemiştim orda, mermi sadece kafaya gidiyor inanılmaz saçma geldi bana. Doğuyorsun tak hs.
Fastcup'ın rate ayarları, public serverlarından daha iyi olduğu için mermiler daha iyi gider.
Rate 100000
cl_cmdrate 105
cl_updaterate 102
ex_interp 0.008
cl_dlmax 9999
yaparsanız fastcup maçlarında daha iyi mermileriniz gider.

Geri
Yukarı