CS 1.6 iPhone'a nasıl kurulur?

Played var mıdır?
App mı, play için göremedim.
Play Store'de yok yani?
"Android" işletim sistemlerine kuruluyordu yani ben öyle biliyorum. Kendi Android telefonuma kurdum ve açıldı ancak İPhone kurunca hata verdi. Ama kurulumu biraz zor, bir dosya indirip otomatik kuramıyorsunuz, çoğunlukla indireceğiniz yer size 2 adet dosya verir birisi oyunun açılması için gerekli uygulama, diğeri ise oyunun dosya bölümüdür. Oyunun açılması için gerekli dosya genellikle büyük boyutlu olur. Oyunun dosya bölümü olarak indirdiğiniz ve oyunu açmak için gerekli uygulamada küçük boyutlu olur (1-10 MB olur genellikle.) Dosya yöneticisinden oyunun uygulama dosyasını içindeki dosyaları kopyalıyorsuz ve Android klasörün içinde Storage diye klasör bulunur onu açıyorsunuz. O klasörün içinde "emulated" diye bir klasör bulunur onun içine bırakıyorsunuz ve telefonun ana ekranına dönüp oyunu açmak için kullanacağımız oyunun simgesine tıklıyorsunuz ve açılıyor. Ben böyle kurmuştum kurduğunuz yere göre değişebiliyor. Ama genellikle hep anlattığım şekilde kuruluyor.

Not : ZArchiver diye bir dosya yöneticisi lazım.

Android'de mi var? Nasıl?

Hocam
Bu ikisiyle yapılıyor. Bir de CS 1.6'nın dosyalarına ihtiyacınız var. İnternette bulabilirsiniz dosyalarını ama teknik olarak korsana giriyor çünkü CS 1.6 ücretli bir oyun.

Gülen arkadaşlar link bırakın da bakayım, görmedim işte?

Bıraktım.

Hayır kurulmaz PC oyunu.
Kuruluyor.

Geri
Yukarı