CS 1.6 kurulumu sonrası PC yavaşladı

Deathgamer

Hectopat
Daha fazla  
Kardeşim ben bugün evde yokken PC'den CS 1.6 da Jailbreak sunucusuna girmiş ve PC de normalin bayağı altında bir FPS görmüş. Ben geldiğimde ise PC'nin oyun dışında bile kastığını fark ettim. Açılırken bile bazen donuyordu. Virüs bulaşmış olabilir mi? Nasıl çözeriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim ben bugün evde yokken PC'den CS 1.6 da Jailbreak sunucusuna girmiş ve PC de normalin bayağı altında bir FPS görmüş. Ben geldiğimde ise PC'nin oyun dışında bile kastığını fark ettim. Açılırken bile bazen donuyordu. Virüs bulaşmış olabilir mi? Nasıl çözeriz?

MBAM ve kapersky ile tarama yapınız.

Oyuna girip konsola version yazar mısınız? Eğer yazdığınızda Build 4554 değilse yüksek ihtimalle virüs girmiştir. Malwarebytes ile tarama yapın.

Oyununuz crackse silin. Her zaman indirdiğimiz iki site de sonradan büyük ihtimalle virüs koydu. Denetim masasından silin ya da HİBİT Uninstaller ile kalıntısız silin.

Hocam oyunu sildim şu an ama virüs varsa başka bir dosyaya falan gizlenmiş olabilir mi?

Olabilir. Malwarebytes yükleyip tümden tarama yapın. Virüsleri bulunca silersiniz. İsterseniz Steam'den CS 1.6 alabilirim size oynamak isterseniz.

Geri
Yukarı