CS 1.6 kurulumu sonrası PC yavaşladı

Deathgamer

Hectopat
Daha fazla  
Kardeşim ben bugün evde yokken PC'den CS 1.6 da Jailbreak sunucusuna girmiş ve PC de normalin bayağı altında bir FPS görmüş. Ben geldiğimde ise PC'nin oyun dışında bile kastığını fark ettim. Açılırken bile bazen donuyordu. Virüs bulaşmış olabilir mi? Nasıl çözeriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
OyunYöneticisi'nden virüs gireceğini düşünmüyorum ben yıllardır kullanıyordum ama sonra Steam'e geçtim bir sıkıntısını göremedim. Kardeşiniz başka bir şey yapmış olabilir. Ya da reklamlardaki .exe'leri indirip çalıştırmışta olabilir.
OyunYöneticisi' nin linklerini sonradan bozdular.

Sürümle alakası yok. Dosyanın içindekiler değişmiş olabilir.

Merak ettim bakacağım şimdi indirip. Önceden sunuculara girdiğinizde size trojan atabiliyorlardı Client'ler çok korumasızdı. Yeni Client'lerde korumaları yükselttiler.
Sürümle alakası yok. Dosyanın içindekiler değişmiş olabilir.

Kontrol ettim ve biraz da oynadım. Virüse denk gelmedim. Virüs oyundan dolayı bulaşmamış yüksek ihtimalle. Önceden birkaç CS firmasının Client'ini ben yapmıştım hatta kendime yaptığım Client'ler bile var. Sunucular artık virüsleyemiyor Client'leri.

Son düzenleme:
Merak ettim bakacağım şimdi indirip. Önceden sunuculara girdiğinizde size trojan atabiliyorlardı Client'ler çok korumasızdı. Yeni Client'lerde korumaları yükselttiler.

Kontrol ettim ve biraz da oynadım. Virüse denk gelmedim. Virüs oyundan dolayı bulaşmamış yüksek ihtimalle. Önceden birkaç CS firmasının Client'ini ben yapmıştım hatta kendime yaptığım Client'ler bile var. Sunucular artık virüsleyemiyor Client'leri.
Oyundan değildir ama bence sunucularının bazılarında var jb veya zombie mod gibi.

Oyundan değildir ama bence sunucularının bazılarında var JB veya zombie mod gibi.

Eskiden olsa trojan falan yüklenirdi dosyaların arasına gizlenerek ama şimdi o özellik ortadan kalktı. 2016'dan beri virüs yüklenmiyor. Tek virüs var ona da virüs denemez sunucuya girdiğinizde FPS'iniz düşer ama TS3 bağlandığınızda geri düzelir. Bunu yapan 2-3 tane sunucu falan kaldı o da adam çekmek için kullanılıyor.

Eskiden olsa trojan falan yüklenirdi dosyaların arasına gizlenerek ama şimdi o özellik ortadan kalktı. 2016'dan beri virüs yüklenmiyor. Tek virüs var ona da virüs denemez sunucuya girdiğinizde FPS'iniz düşer ama TS3 bağlandığınızda geri düzelir. Bunu yapan 2-3 tane sunucu falan kaldı o da adam çekmek için kullanılıyor.
Turanı Davada falan sıkıntı olur mu?

Turanı Davada falan sıkıntı olur mu?

Olmaz girebilirsin. Steam'in varsa istersen sana satın alayım. En sevdiğim oyunu indirim zamanı sanki benimmiş gibi dağıtıyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı