CS 1.6 oynarken Hacklenmek

En temizi format atmak hocam. Bazı programlar bilgisayarı yeniden başlatınca bilgisayar şifresini bile değiştiriyor.

Format atamam sonradan PC'ye hackerlerin girme ihtimali yüksek mi?
Çoğu kişininde dediği gibi format atmanı tavsiye ederim sorun çözülür diye umuyorum.

Daha sonradan girme ihtimali yüksekmi şu an sorun yok format atmamam.

O kadar korkmaya gerek yok hocam şaka virüsleri diye internette yığınla video var onlardan biridir ama kesin çözüm format diye düşünüyorum çünkü keylogger veya trojan olma ihtimalide var.

Daha sonradan girme ihtimali yüksekmi şu an sorun yok format atmamam.
Kişinin attığı dosyanın içerisinde trojan gibi bir virüs oluyor bunun sayesinde bilgisayarına erişim kazanıyor. Eğerki virüs hayla bilgisayarındaysa tekrardan bilgisayarına erişebilir. Bu yüzden format atmanı öneriyoruz çünkü trojanı bazen antivirüs programları bile algılayamıyor.

Hocam CMD'ye girip net user yazın sizin dışınızda bir kullanıcı var ise format atın. Yok ise bence yine de format atın ama size kalmış.

Hocam CMD'ye girip net user yazın sizin dışınızda bir kullanıcı var ise format atın. Yok ise bence yine de format atın ama size kalmış.

Yazdım guest ve Recep var yani PC de biri var mı?
Kişinin attığı dosyanın içerisinde trojan gibi bir virüs oluyor bunun sayesinde bilgisayarına erişim kazanıyor. Eğer ki virüs hâlâ bilgisayarındaysa tekrardan bilgisayarına erişebilir. Bu yüzden format atmanı öneriyoruz çünkü trojanı bazen antivirüs programları bile algılayamıyor.

DarkComet RAT dosyasını açtmışım galiba ama virüs değil sadece PC m girebiliyorlar.

İndirdiğiniz şey ne? Şifreliyse şifresiz hale getirip VirusTotal'e yükleyip gönderin.

Geri
Yukarı