Çözüldü CS 1.6 Steam'den oynama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Melys

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
1669298849715.png

Nasıl CS 1.6 oynarım hangisi bunların CS hiç bilgim yok. Cahil gibi konu açtım utanıyorum ama kusura bakmayın Online oyunlarla aram yok :D.

Çözüm
Oyunu indirdikten ve girdikten sonra ESC'nin altındaki (") tuşu ile konsolu açıp şu kodu yazmanız sizi 30/32 kişilik bir servere bağlayacaktır.

Kod: connect 213.238.173.212

Canımı çektirdiniz 1 2 el atayım bari ben de :D
Oyunu indirdikten ve girdikten sonra ESC'nin altındaki (") tuşu ile konsolu açıp şu kodu yazmanız sizi 30/32 kişilik bir servere bağlayacaktır.

Canımı çektirdiniz 1 2 el atayım bari ben de :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Bende girmiyor hiç bir şekilde resmi sunucular hariç bir sunucuya, forumda 50 konu açtım kimse çözüm bulamadı. CS:GO da ve 1.6 da aynı Steam dışı denedim gene girmiyor. :D

Yani connect yazıp IP ile denediğim hiçbir sunucuya girmiyor. Basit eğlence, rekabetçi ya da 1.6 da Internet kısmındaki sunuculara bağlanıyor sadece bende çözemedim yıllardır.

Boşluk etkiliyor hocam. Connect 213.238.173.212 yazarken başta ve sonda fazladan boşluk olmamasına dikkat edin. Ayrıyeten connect cs3.csduragi.com adresini kopyalayıp yapıştırmayı dener misiniz?

Boşluk etkiliyor hocam. Connect 213.238.173.212 yazarken başta ve sonda fazladan boşluk olmamasına dikkat edin. Ayrıyeten connect cs3.csduragi.com adresini kopyalayıp yapıştırmayı dener misiniz?
Biliyorum hocam ben yılların turnuva oyuncusu 1.6 da yıllar önce az turnuva kazanmadık. :D
Bir süre deniyor konsolda retry yazıyor ardından başarısızlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı