CS 1.6 V-Sync kapalı olmasına rağmen 60 FPS

Uygulamanın exe dosyasına sağ tıklayıp özelliklere gidin. Uyumluluk kısmında aşağıda bulunan "Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak" seçeneği tikli mi?

Peki DirectX de mi OpenGL'de mi çalışıyor oyun. Belki değiştirmek ise yarayabilir. O da yaramazsa artık yapacak bir şey yok gibi duruyor.

Uygulamanın exe dosyasına sağ tıklayıp özelliklere gidin. Uyumluluk kısmında aşağıda bulunan "tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak" seçeneği tikli mi?

Steam üzerinden indirdiğim için öyle bir şey görünmüyor. İnternet kısayolu olarak açıyorum oyunu.

Edit: Bir şekilde özelliklerde uyumluluk moduna ulaştım ve dediğin şeyi yaptım ve yine olmadı 5-6 kere denedim.

Peki DirectX de mi OpenGL'de mi çalışıyor oyun. Belki değiştirmek ise yarayabilir. O da yaramazsa artık yapacak bir şey yok gibi duruyor.

OpenGL'de çalışıyor. Software moduna alınca çöküyor.

Son düzenleme:
Bu sorun ekran kartı sürücüsüyle alakalıydı. Eski Nvidia kartlarında yaşanırdı. Sürücü güncellemelerini ve ayarlarını kontrol edin. Intel tarafında çözümünü bilmiyorum ama sorunun ekran kartı kaynaklı olduğuna eminim.

Reddit'deki çözümü deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca orijinal oyunda yaptığınız ayarlar bozulmaz. Config falan kurcalamanıza gerek yok.

Bu sorun ekran kartı sürücüsüyle alakalıydı. Eski NVIDIA kartlarında yaşanırdı. Sürücü güncellemelerini ve ayarlarını kontrol edin. Intel tarafında çözümünü bilmiyorum ama sorunun ekran kartı kaynaklı olduğuna eminim.

Reddit'deki çözümü deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca orijinal oyunda yaptığınız ayarlar bozulmaz. Config falan kurcalamanıza gerek yok.

Olmadı bu da...

Geri
Yukarı