CS 1.6 wallhack gibi silah modelleri

İşletim sistemi
Windows 10

elysion_10

Hectopat
Tam anlamamış olabilirsiniz başlıktan demek istediğim wall hack gibi silah modelleri var mı? Biliyorsanız link atarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle mi?
silah.jpg

Alttaki link sanırım istediğiniz.

Şu videodaki gibi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodakiler hileden dolayı böyle. Böyle modeller yapılabilir aslında ama zamanımı fazla alır benim. Eğer yapacaksanız nasıl yapacağınızı anlatırım.

Bu koddan dolayı olabilir:

cl_drawothermodels 2

Bunu düzeltmek için şu kodu deneyin:

cl_drawothermodels 1
Bu videodakiler hileden dolayı böyle. Böyle modeller yapılabilir aslında ama zamanımı fazla alır benim. Eğer yapacaksanız nasıl yapacağınızı anlatırım.
2 kod ile yapılıyor ama... Neden uğraşçağınızı anlamadım.

cl_drawothermodels 2

cl_drawothermodels 1

cl_drawothermodels 2

cl_drawothermodels 1
Bu arada mesajımdaki karışıklık için özür dilerim. Mesaj atılmıyor sanıp birkaç kere attım.:)

Son düzenleme:

CS:GO için o kodlar. CS 1.6'da yok. Hem sv_cheats 1 yapmadan o kodları aktif edemezsiniz.
Jed's Half-Life model Viewer indirin. Ondan sonra CS 1.6'nın kurulu olduğu dosyalardan models klasörünü bulun. V_ ile başlayan modellerden birini açın. Sonra texture bölümünden export UV map yapın. Sonra o Texture'nin çözünürlüğünü bozmadan çizgilerin rengini değiştirin. Kaydederken. Bmp olarak ve indekslenmiş renk olarak kaydedin sonra import texture yapın. Bunları yaptıktan sonra tek kalan Additive isimli tiki texture seçiliyken açıp silahı kaydetmek.

Geri
Yukarı