CS 1.6 yüksek FPS'de kasma hissi veriyor

Mito Parker

Decapat
Daha fazla  
RX 570 4 GB R5 3500 8 GB RAM sistemimde CS 1.6'da sabit 100 FPS alıyorum fakat çatışma falan olunca arada bir takılmalar stutterlar oluyor. FPS sabitlemesini kaldırdığımda da karakter garip davranıyor zıplarken falan geç zıplıyor ve yere inerken falan da geç iniyor.

FPS sabitlemesini kaldırırsanız belirli bir fpsten sonra oyunda zaman yavaşlıyor gibi olmakta bundan dolayı fps max 120 ya da 150 falan yapıyordum ben.

RX 570 4 GB R5 3500 8 GB RAM sistemimde CS 1.6'da sabit 100 FPS alıyorum fakat çatışma falan olunca arada bir takılmalar stutterlar oluyor. FPS sabitlemesini kaldırdığımda da karakter garip davranıyor zıplarken falan geç zıplıyor ve yere inerken falan da geç iniyor.

NVIDIA Denetim Masasını açın ilk gelen kısımdan alttaki işareti seçip çubuğu performansa çekin daha sonra 3D ayarlarına gelip hepsini kapalı ve yüksek performans yapın düzelecektir.

Reis Allah'ın aşkına böyle bir sistemin var ve 1.6 mı oynuyorsun hâla

Efsaneler ölmez benim de oyun PC ama CS 1.6 oynuyorum insanların favorilerine karışmamanız gerek. (sadece sizin için değil çoğu için sadece üstünüze almayın.)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı