CS 1.6'dan CS:GO 2'ye geçmek nasıl olur?

CS 1.6'da oyuncu sayısı epey azaldı. Öteki yanda CS:GO'da ise rekor üstüne rekor kırıyor. CS:GO hiç oynamadım. Bunu oynamadan direkt CS:GO 2'ye geçmek nasıl olur sizce?

2. sorum Prime zam gelebilir diyenler de var bu arada. Acele etmeye gerek var mı almak için?
Acele etmeye gerek var çünkü gerçekten Prime zamlanabilir.

CS 1.6'da oyuncu sayısı epey azaldı. Öteki yanda CS:GO'da ise rekor üstüne rekor kırıyor. CS:GO hiç oynamadım. Bunu oynamadan direkt CS:GO 2'ye geçmek nasıl olur sizce?

2. sorum Prime zam gelebilir diyenler de var bu arada. Acele etmeye gerek var mı almak için?
CS:GO 2 yeni bir oyun olarak değil güncelleme olacak gelecek. En azından ben öyle biliyorum.

CS 2, CS:GO'nun güncellenmiş hali olacak zaten. CS:GO'ya güncelleme olarak gelecek. Oynanış olarak neredeyse aynı olacaklar. Grafik olarak güncelleme, ses geliştirilmesi belki silah sesleri değişir. Oyunu değiştirecek olaylar özellikle bombalar ile olacak gibi duruyor. https://www.counter-strike.net/cs2 buradan detaylara ulaşabilirsiniz.

CS 2, CS:GO'nun güncellenmiş hali olacak zaten. CS:GO'ya güncelleme olarak gelecek. Oynanış olarak neredeyse aynı olacaklar. Grafik olarak güncelleme, ses geliştirilmesi belki silah sesleri değişir. Oyunu değiştirecek olaylar özellikle bombalar ile olacak gibi duruyor. https://www.counter-strike.net/cs2 buradan detaylara ulaşabilirsiniz.
Güncelleme zorunlu olacak değil mi?

Eğer yeni gelen güncellemelerle hilelerin önü engellenecekse zamanım olmadığı halde ben bile başlayabilirim. Senin gibi yıllardır CS1.6 oynadım hiçbir zaman CSGO oynayamadım. Nasip olmadı. Ama içimde ukteye benzer bir şey kalmıştır hep eğer Valve, bu güncelleme ile hileleri yok ederse güzel olur.

Bu arada her ne kadar aynı olmasa da CS1.6'daki CSGO serverleri var eklentilerle çok benzetmişler onlarda biraz takılmanı tavsiye ederim az buçuk fikir verebilir.

Alt tarafı grafik dokularını ve oynanış mekaniğini değiştirecekler neden bir anda RDR2 muamelesi yapıyorsunuz ki? Bilgisayarınız Valorant kaldırıyorsa CS 2'yi de kaldıracaktır, zaten CS Source 2 oyun motoru halihazırda birçok eski oyunda kullanılıyor.
Bunu bilmiyordum, teşekkürler. Muamele değil öyle sanıyordum.

Geri
Yukarı