CS 1.6'ya bot nasıl eklenir?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar CS'yi önceden beri korsan olarak oynamıştım. Bugün sonbahar indiriminde 3.70 TL'ye düşmüş. Ben de aldım ama Counter-Strike Complate paketini 4.80 e aldım. Pakette bunlar var:

A2F59886-797B-4C29-B183-A45C36175DAC.png

Orijinal CS 1.6'ya girdim ve oyunda botlarla maç yapmak istiyorum ama sadece harita seçip maç yapılıyor, oyuna bot ekleyemiyorum. Pakette Counter-Strike: Condition Zero diye bir oyun da var ve o oyuna bot ekleyebiliyorum. Korsan indirdiğim CS 1.6'da bot ekleyebiliyordum ama orijinalde olmuyor. Orijinal CS 1.6'da nasıl oyuna bot eklerim? (Konsola bot_add yazdığımda da bot gelmiyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi araştırdım orijinalinde mod falan yüklemek gerekiyor, bayağı zahmetli iş.
Burada da konu açılmış ve çözülmemiş anlaşılan mod yüklemek zorundasın. :(
direkt link atmayayım internete "Steam CS 1.6 bot ekleme" gibi bir şey yazarsan çıkıyor, kolay gelsin.

Aşağıdaki linkten CS 1.6 bot paketini indirip kurarak oyuna bot ekleyebilirsiniz.

Arkadaşlar ben bu paketi indirirsem oyunun dosyalarına karışacağı için veya oyunun dosyalarını değiştirirse VAC ban olur mu?

Arkadaşlar ben bu paketi indirirsem oyunun dosyalarına karışacağı için veya oyunun dosyalarını değiştirirse VAC ban olur mu?
Hiçbir problem olmaz. 5 senedir kullanıyorum.

Gelistirici konsolu acik oldugundan emin ol. Kapali olabiliyor, ayarlardan acabilirsin
Kanka gelistirici konsolu etkinmi diye bir bak bazenleri kapali olabiliyor ayarlardan yapabilirsin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı