CS 2 çıkınca CS:GO ile mi birleşecek?

G3b3r3s1c3l3r

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Arkadaşlar CS:GO Prime'a sahibim CS2 çıkınca CS:GO'nun üstüne mi çıkacak yoksa 2 farklı oyun mu? Yani CS:GO yama mı gelecek yoksa başka oyun olarak mı, ve ben CS2 için para veya CS2 Prime için para ödeyecek miyim? Önceki sorularla alakalı aynı envanter mı yoksa farklı envartermi aynı envanterse şimdiden skin almak daha mı mantıklı olur?

Yanlış bilgi
Merhaba.
Arkadaşlar CS:GO Prime'a sahibim CS2 çıkınca CS:GO'nun üstüne mi çıkacak yoksa 2 farklı oyun mu? Yani CS:GO yama mı gelecek yoksa başka oyun olarak mı, ve ben CS2 için para veya CS2 Prime için para ödeyecek miyim? Önceki sorularla alakalı aynı envanter mı yoksa farklı envartermi aynı envanterse şimdiden skin almak daha mı mantıklı olur?
Ayrı bir oyun olarak gelecek. Büyük ihtimalle Prime için de para ödersiniz. CS:GO envanteriniz komple olduğu gibi CS 2'ye geçecek yani CS:GO'daki skinleriniz CS 2'de de kullanılabilecek. Bence şimdiden alın fiyatlarda ciddi artış olur diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
CSGO'nun üstüne çıkacak. CS2 çıktıktan sonra CSGO aktif olarak oynanamayacak. Seçkin hesabın olduğu için ekstradan para ödemeyeceksin. Aynı envanter kullanılacak, eşyaların gitmeyecek.

CS:GO'ya bir güncelleme olarak gelecek. Aldığınız Prime CS2'de de geçerli.
1682871308550.png

Merhaba.
CS:GO'ya gelecek bir güncelleme olacak ve CS:GO'nun adı da CS2 olarak değişecek.

Eski oyun dosyaları güncelleme sırasında silinecek, Counter-Strike Source oyun motoruyla yapılan yeni dosyalar yüklenecek. Hesap envanteri doğrudan aktarılacak (ayarlar dahil olmayabilir).

Yeni konular

Geri
Yukarı