CS 2 çıkış tarihi belli oldu!

CS:GO'da 1 milyon dolarlık ödül havuzu olan gamers 8 turnuvasında maç yorumcuları jason o'toole ve janko paunovic CS 2 çıkış tarihini açıkladı.

İkilinin dediklerine göre CS2'nin açık betası Eylül ayında yapılacakken oyun tam çıkışını ise ekim ayında yapacak.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTA 6'dan önce çıkar umarım :/

CS:GO'da 1 milyon dolarlık ödül havuzu olan gamers 8 turnuvasında maç yorumcuları jason o'toole ve janko paunovic CS 2 çıkış tarihini açıkladı.

İkilinin dediklerine göre CS2'nin açık betası Eylül ayında yapılacakken oyun tam çıkışını ise ekim ayında yapacak.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yüksek ihtimalle bir kez daha ertelenecek ve kasım ayında çıkacakdır diye düşünüyorum.

Yüksek ihtimalle bir kez daha ertelenecek ve kasım ayında çıkacakdır diye düşünüyorum.
Ben daha ertelenme olacağını sanmıyorum. Zaten fazla bug yok oyunda şu an. Yeni harita geldiğinde 1 haftada sorunları çözüp yeni haritaya geçiyorlar. Böyle giderse Eylül 20'den önce açık beta olur.

Ben daha ertelenme olacağını sanmıyorum. Zaten fazla bug yok oyunda şu an. Yeni harita geldiğinde 1 haftada sorunları çözüp yeni haritaya geçiyorlar. Böyle giderse eylül 20'den önce açık beta olur.

Hocam ben zaten adamakıllı oynayamayacağım pek de umurumda değil Valve yine yaptı yapacağını.

Yazın çıkacak diye çok bekledik fakat görülen o ki boş yere beklemişiz. Sağlık olsun bakalım. Eksiksiz, kusursuz çıksın da varsın biraz daha bekleyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı