CS 2 çıktığında CS:GO oynanabilecek mi?

Çalışsın dostum. Öyle oturarak laf yapmak kolay.
Cevap yazmak istemezdim ancak şunu sorayım. 15 yaşında olup kafasını dağıtmak için oyun oynayan ve tek sorumluluğu ders çalışmak olan kişiler ne yapsın? Herkes senin gibi boş zaman bulamaz.

CS2 çıktığı zaman Steam'den veya başka bir platformdan Online bir şekilde CS:GO oynayabilecek miyiz?

Hayır CS2, CS:GO'nun üzerine güncelleme olarak geliyor. Zaten aksi bir durum çok saçma olurdu. E-spor biterdi takımların yarısı GO da kalır, yarısı 2'ye geçerdi. Pazar konusuna neredeyse hiç girmiyorum envanter olan neredeyse hiç kimse 2'ye geçmezdi casual oyuncular özellikle de e sporcular, yayıncılar gibi milyon dolarlık envanter olan insanlar... Bu etkenlerle CS2 daha çıkmadan öldürecek şeyler olurdu. Empati yaparsak Valve dünyanın en büyük oyun firmalarından bir tanesi ve elindeki en büyük markayı bu şekilde bir riske atamazdı. Sistem ve FPS konusunda yapacak bir şey yok, yükseltebilen yükseltecek bırakan bırakacak.

Hayır CS2, CS:GO'nun üzerine güncelleme olarak geliyor. Zaten aksi bir durum çok saçma olurdu. E-spor biterdi takımların yarısı GO da kalır, yarısı 2'ye geçerdi. Pazar konusuna neredeyse hiç girmiyorum envanter olan neredeyse hiç kimse 2'ye geçmezdi casual oyuncular özellikle de e sporcular, yayıncılar gibi milyon dolarlık envanter olan insanlar... Bu etkenlerle CS2 daha çıkmadan öldürecek şeyler olurdu. Empati yaparsak Valve dünyanın en büyük oyun firmalarından bir tanesi ve elindeki en büyük markayı bu şekilde bir riske atamazdı. Sistem ve FPS konusunda yapacak bir şey yok, yükseltebilen yükseltecek bırakan bırakacak.

Arşivlenme durumu olabilir Custom serverler ile oynarsin ama tutacağını sanmam.

Fps 140 aliyorm demssn butun fps ayarlarini vs yapariz cs go da oyuncu go haraketlerini bile kapatabiliyorsun kod la cs2 dede dolu kod bulunur. Bunlar vs olunca yetecektir. Oda mi yetmedi ekran kartina overclock vs yapariz oynarsin. Dert etme bence. Bide artik ekran kartini yukseltme vakti gelmis diyeblrm. Bnm pcde eski ddr3 bi iki gelistirme yaparak devam ediyorm bi problem yok ☺️

Geri
Yukarı