CS 2 çok iyi (!)

Çöp pclere laf eden arkadaşlarada sesleniyorum sizin durumunuz iyi olabilir ama çöp PC sahip olan arkadaşların durumu ben gibi kötü olabilir ve ülkenin ekonomisi malum yoksa herkes gidip en üst düzey sistemi alır kurar bunu bizde biliyoruz ama asla ve asla kimsenin pcsiyle dalga geçmeyin Allah öyle bir adama vurur ki siz ondan bir zaman sonra daha kötü sisteme düşersiniz bu hayatta herkes yaşadığının kıymetini bilmeli benim çok eski sistemim oldukça bu çöp PCem'den oldukça kötüydü ama yine de beni mutlu ederdi GTA Vice City olsun GTA san andreasıyla neyse yani yapmayın kimsenin sistemiyle dalga geçmeyin arkadaşın konusunu saptırmayım umarım bir an önce bu optimizasyon düzelir.

Çöp pclere laf eden arkadaşlarada sesleniyorum sizin durumunuz iyi olabilir ama çöp PC sahip olan arkadaşların durumu ben gibi kötü olabilir ve ülkenin ekonomisi malum yoksa herkes gidip en üst düzey sistemi alır kurar bunu bizde biliyoruz ama asla ve asla kimsenin pcsiyle dalga geçmeyin Allah öyle bir adama vurur ki siz ondan bir zaman sonra daha kötü sisteme düşersiniz bu hayatta herkes yaşadığının kıymetini bilmeli benim çok eski sistemim oldukça bu çöp PCem'den oldukça kötüydü ama yine de beni mutlu ederdi GTA Vice City olsun GTA san andreasıyla neyse yani yapmayın kimsenin sistemiyle dalga geçmeyin.

PC ile dalga geçilecek bir olay yok hatta yukarıda dediğim gibi 2023'te 0'dan yenilenen bir oyun eski PC'lerde ne kadar stabil olur ki boşuna polemiğe giriyorsunuz.
Optimizasyon dediğimiz şey FPS 0'dan 1000'e çıkaran bir şey de değil.

Oyunda zaten bir şeyler değişecekti, oyun 2015'te çıkacak diye Source2 olarak duyuruldu bugün çıktı geliştirilerek devam edecek. Saçma bir eleştiri, gidip kuş atıp Rus bir okçuya öldürtebilirsiniz kendinizi.

Hocam Allah aşkına siz CS:GO‘nun ilk halini oynadınız veya izlediniz mi? İlk hali Zula’ya benziyordu oyun, berbat animasyonlar ve oynanışla, sonradan güncellemelerle oyunu çok güzel bir hale getirdiler. Şimdi de oyun yeni bir oyun motoruna entegre edildi, buglar ve optimizasyon sorunları olması gayet olasıydı zaten ve oldu da. Ben de oyunun erken çıktığını düşünüyorum, betanın hype’ıyla Valve erken yayınladı bence. Ama hile dışında çoğu sorunun güncellemelerle düzeltileceğini düşünüyorum.

PC ile dalga geçilecek bir olay yok hatta yukarıda dediğim gibi 2023'te 0'dan yenilenen bir oyun eski PC'lerde ne kadar stabil olur ki boşuna polemiğe gidiyorsunuz.
Yok hocam polemiğe girmemeye çalışıyorum şahsen ben çünkü arkadaşın konusu sapıyor birden ve arkadaşa ayıp oluyor o yüzden ufak bir mesaj yazdım ve sonundada bu konu ile ilgili mesaj kondurdum ki fazla konu sapmasın ve konuda arkadaşa ayıp etmeyim diye.

Hocam bana dediyseniz özür dilerim bana mı dediniz üstüme alındım birden küsura bakmayın. Benim sistemimde çöp PC zaten asla çöp PC kullananlarla dalga geçmem geçemem bende aynı durumdayım ve şu an hazır sistem alacağım fakat durumlar biraz kötü ve şu an inanın en yüksek pclere sahip olan kullanıcılar bile az FPS alıyor CS:GO'ya göre umarım bir an önce Valve bunun farkına varır ve optimizasyonla ilgili sorunları çözer.

Hocam siz gelip CS oynayanların sistemi çöp dediniz, yanlışım varsa özür dilerim, ama lütfen bu konuyu daha da uzatmayalım yeter cidden.

Herkes tutturmuş optimizasyon sorunu oyunu zar zor yetiştirdiler zaten 2023 de yenilenen bir oyunu sizde söylüyorsunuz ne kadar optimize edilse bile eski PC'lerde ne kadar stabil oynayabilirsinizki.

Neye ve kime yetiştirdiler, oyununda sorun varsa piyasaya sürmek ne kadar mantıklı? Ne bu acele.

Hocam Allah aşkına siz CS:GO‘nun ilk halini oynadınız veya izlediniz mi? İlk hali Zula'ya benziyordu oyun, berbat animasyonlar ve oynanışla, sonradan güncellemelerle oyunu çok güzel bir hale getirdiler. Şimdi de oyun yeni bir oyun motoruna entegre edildi, buglar ve optimizasyon sorunları olması gayet olasıydı zaten ve oldu da. Ben de oyunun erken çıktığını düşünüyorum, betanın hype'ıyla Valve erken yayınladı bence. Ama hile dışında çoğu sorunun güncellemelerle düzeltileceğini düşünüyorum.

Hocam CS2 her türlü düzelecek Valve bunu böyle bırakmaz, ama şahsen çok erken çıktı 2024 Ocak ta çıkabilirdi veya, sorunların çoğunu düzeltseler yarında çıkarabilirlerdi, benim burada anlatmak istediğim oyun gerçekten çok güzel olmuş ama oyunun FPS sorunu gerçekten büyük bir sorun, yani sanki hikaye oyunu oynuyorsunuz o kadarki ağır.

Neye ve kime yetiştirdiler, oyununda sorun varsa piyasaya sürmek ne kadar mantıklı? Ne bu acele.

Sanırım topluluğu hiç görmediniz oyunu yazın sonlarına doğru çıkartacaz demişlerdi her yerden baskı yapıyorlardı oyun şu an gayet iyi yavaş yavaş düzelir ama optimizasyon çök fazla etki etmez.

Hocam siz gelip CS oynayanların sistemi çöp dediniz, yanlışım varsa özür dilerim, ama lütfen bu konuyu daha da uzatmayalım yeter cidden.
Hocam yanlış anlamışsınız özür dilerim tamam hocam sizden bin kere özür dilerim tekrardan öyle demek istemedim haklısınız fazla uzat mıyım konunuz sapmasın.

Geri
Yukarı