CS 2 droplar normal mi?

Oyunda 250 FPS almama rağmen hafif kasmalar hissediyorum güncellemler ile bu biraz azaldı geçen gün gelen NVIDIA güncellemesini yaptım şimdi bir daha gireceğim bakalım ne kadar değişmiş.

Oyunda 250 FPS almama rağmen hafif kasmalar hissediyorum güncellemler ile bu biraz azaldı geçen gün gelen NVIDIA güncellemesini yaptım şimdi bir daha gireceğim bakalım ne kadar değişmiş.

Bende en yüksek ayarlarda 200 civarı alıyorum hocam.20FPS düşüyor ama çok rahatsız ediyor. Optimizasyon ile ilgili bir sorun sanırım.

Belirli bir sürümü yok hocam, 1-2 önceki sürümü deneyin fakat çalışma garantisi vermiyorum.

Deneyeceğim hocam.

Bende i5-1240p gtx1650 max-q desing var msş prestige 14 laptop cs2 de düşük ayarlarda bile düşük fps alıyorum. Unlost fps arttırmayı yaptım etki etmedi. İnternette de bu anakart ve işlmecinin uyumu düşük gözüküyor. Sizce ne yapmam gerekli?

Bende i5-1240p GTX1650 Max-Q desing var msş prestige 14 laptop CS2 de düşük ayarlarda bile düşük FPS alıyorum. Unlost FPS arttırmayı yaptım etki etmedi. İnternette de bu anakart ve işlmecinin uyumu düşük gözüküyor. Sizce ne yapmam gerekli?

Ekran kartınız fena değil de işlemcinizin düşük daha da artmayabilir.

Bir tavsiyeniz var mıdır acaba? Daha düşük özelliklere sahip laptoplarda çok daha yüksek FPS alıyordum. Özellikler 1050 Ti i5-10. nesildi.

CS işlemci tabanlı işlemcinizin daha iyi olması lazım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı