CS 2 durmadan Alt+Tab yapınca oyun buga giriyor

Catexe

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
CS2'de durmadan Alt+Tab aypınca oyun buga giriyor yürüyebiliyorum ama mouse ile sıkamıyorum sağ sol bakarken çok garip dönüyor, buga giriyor oyun yani bu VAC yedirir mi?
@reptile

Discord mesajlarına bakarken oldu bu olay ondan soruyorum çünkü ilk defa başıma geldi, oyuna girmek için alt tab atıyorum ekran gelmedi 2-3 kere çektim ekran geldi sonra bu oldu.

Discord mesajlarına bakarken oldu bu olay ondan soruyorum çünkü ilk defa başıma geldi, oyuna girmk için alt tab atıyorum olmadı 2-3 kere çektim oyuna geldi sonra bu oldu.
Hocam ban vs. yemezsiniz. CS2'de yaşanabiliyor bu tarz durumlar. İleride düzelir umarım.

Hocam mouse çok garip dönüyor böyle karakter sarhoş gibiydi yani bide. rekabetçide olunca bu olay korkmadım değil. Kaydettim ama o bug olduğu an kayıtta ekran donuyor.

Hocam şunu da ekleyeyim bu olay olduğu an oyunu kapadım düzelmedi sonra maç bittikten sonre tek oyunculu girip tekrar denedim kaydını almak için oldu ama kayııta o olduğu an ekran gidiyordu, tekrar tek oyunculu açtım o zaman olmadı, çok garip.

Hocam ban vs. yemezsiniz. CS2'de yaşanabiliyor bu tarz durumlar. İleride düzelir umarım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoya benzerdi ama mouse da ateş edemiyordum ve sarhoş gibiydi karakter.

Hocam obs ile kaydettim oldu bu olay oyunda tıklıyorum açlışmıyor mouse çok hızlı,sarhoş dönüyor yada kilitleniyor siyah ekran ve kalite ise obs kaynaklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Spidertliman
@Ahmet06han
@Erpol
@KeremGnyzu

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla bu bugda DPI'iniz geçici olarak yükseliyor.

Bu arada silinen mesajlardan rahatsız olduysan hakkını helal et.

Geri
Yukarı