CS 2 FPS düşüşü ve akıcı performans vermemesi

İşletim sistemi
Windows 10

RoleAlert

Centipat
Daha fazla  
RAM
16GB 2400Mhz
SSD veya HDD modeli
240GB FURY SSD
Ekran kartı
SAPPHIRE RX 470 OC
Anakart
H310-MK 2.0
İşlemci
i3-9100F
Merhaba arkadaşlar, bugün CS2 indirdim heyecanla girdim fakat hayal kırıklığına uğradım. CS:GO'da rahat 200-300 FPS alırken CS2'de en düşük ayarlarda 1024x768 res de 100-150 FPS alıyorum ve oyun hiç akıcı değil. Mesela mermi sıkarken 10-20 FPS düşüyor molotof, sis gibi şeylerde 10-20 FPS düşüyor oyundan nefret etme derecesine geldim. Bunun bir çözümü var mı? Varsa benimle paylaşır mısınız?

İşlemci çok boğuluyor muhtemelen. Kullanımlar nasıl?

Hiçbir oyunda darboğaz yaşamıyorum sadece CS2 özelinde böyle bir sıkıntı var.

Hocam sizlik bir durum yok, CS2'nin optimizasyonu berbat, ayrıca tekrar söylüyorum bu oyun çıkışa hazır değildi.

Keşke CS:GO kaldırmasalardı, oyun oynanacak halde değil.

Evet işlemci yetersiz geliyor olabilir.

CS:GO'da 300FPS görüyordu bir oyun motoru değişikliği yüzünden 150-200FPS düşmesi garip değil mi? Hem de bir FPS oyununda.

Bu gidişle sağlamindir.net den CS:GO indireceğim. Başka türlü oynanmaz.

O bende de oluyor çok erken çıkardılar o oyunu. Optimizasyonu rezalet ama denetim paneli kısmında ayar falan yapın düzelir. Çünkü benim GTX 870 var. 720p en düşük bir de ekran kartı Denetim Masası ile ayar yaptım neredeyse piksel art oynuyorum oyunu ama en azından oynatıyor ekran kartı da güzelmiş zaten. Azıcık performans ayarı deneyin. Umarım düzeltilir GTX 1650 falan olmadan oynanacak gibi değil.

O bende de oluyor çok erken çıkardılar o oyunu. Optimizasyonu rezalet ama denetim paneli kısmında ayar falan yapın düzelir. Çünkü benim GTX 870 var. 720p en düşük bir de ekran kartı Denetim Masası ile ayar yaptım neredeyse piksel art oynuyorum oyunu ama en azından oynatıyor ekran kartı da güzelmiş zaten. Azıcık performans ayarı deneyin. Umarım düzeltilir GTX 1650 falan olmadan oynanacak gibi değil.

Bende AMD üzerinden çoğu şeyi performansa aldım oyun içi ayarlar her şey düşük zaten ama nafile 150-200 FPS alsam da mermi sıkınca 100'e düşüyor harbi oyundan soğudum.

Bu gidişle sağlamindir.netden CS:GO indireceğim. Başka türlü oynanmaz.

Valve oyunculara çok değer veriyor :D

Arkadaşlar sorunu çözdüm, isteyen olursa detayı şekilde anlatabilirim V-Sync açın falan demeyeceğim daha kolay yolu varmış.

Son düzenleme:
Bende AMD üzerinden çoğu şeyi performansa aldım oyun içi ayarlar her şey düşük zaten ama nafile 150-200 FPS alsam da mermi sıkınca 100'e düşüyor harbi oyundan soğudum.

Valve oyunculara çok değer veriyor :D

Arkadaşlar sorunu çözdüm, isteyen olursa detayı şekilde anlatabilirim V-Sync açın falan demeyeceğim daha kolay yolu varmış.
nedir ustam

Yeni konular

Geri
Yukarı