CS 2 FPS saçmalığı

bellsia

Hectopat
Yer
United Kingdom
CS2 Ultra ayarlarda 150 FPS alıyorum, min ayarlarda 100FPS alıyorum. Ustune Max'da hiç donma kasma olmazken Min'de oyun takılıyor, oyunun acayip FPS sorunu var. Normalde CS:GO'da 500-600 FPS alırken burada Max 200 alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle katılıyorum. CS:GO'da yüksek ayarlarda drop dahi yemezken, CS2'de en düşük ayarlarda bile hem ses patlamaları hem de FPS sorunu yaşıyorum.

CS2 Ultra ayarlarda 150 FPS alıyorum,min ayarlarda 100FPS alıyorum. Ustune Max'da hiç donma kasma olmazken Min'de oyun takılıyor, oyunun acayip FPS sorunu var. Normalde CS:GO'da 500-600 FPS alırken burada Max 200 alıyorum.

Beta süreci kardeşim normal. Tam sürüm ciktiktan sonra şöyle konular ciksa anlayacagim ama beta sürecinde FPS saçmalığı diye konu açıyorsunuz.

Hocam oyunu bugün beta olarak paylaştılar siz neden gelip konu açıyorsunuz CS2 FPS saçmalığı diye, oyunun daha beta sürümü beta sürümden ne beklersin ki bence böyle çocukça soruların yayınlanması lazım.

Hocam oyunu bugün beta olarak paylaştılar siz neden gelip konu açıyorsunuz CS2 FPS saçmalığı diye, oyunun daha beta sürümü beta sürümden ne beklersin ki bence böyle çocukça soruların yayınlanması lazım.
Geliştiriciler beta sürümünü oyuncular sorunları paylaşsın ve çözülsün diye çıkarıyor. Bu açtığımız başlıktaki sorun nedir? Madem niye beta diye FPS optimizasyonunu bilerek böyle yapıyorlar?

Hocam zaten şu an öyle muhteşem bir performans beklemeyin CS2'den.Daha hala tam olarak çıkışını yapmadı oyun.Buglar optimizasyon sorunları illa ki yaşanacak.

Geri
Yukarı