CS 2 gelince CS:GO kapanacak mı?

Eirheym

Centipat
Biliyorsunuz CS 2 duyurulalı çok oldu ve 2023'ün yazında çıkacağı söyleniyor. Peki CS 2 çıkınca CS:GO kapanacak mı veya kapanır mı? Eğer kapanırsa sistemim büyük ihtimalle CS 2'yi açamayacak.

Biliyorsunuz CS 2 duyurulalı çok oldu ve 2023'ün yazında çıkacağı söyleniyor. Peki CS 2 çıkınca CS:GO kapanacak mı veya kapanır mı? Eğer kapanırsa sistemim büyük ihtimalle CS 2'yi açamayacak.
Ben çıktıktan kısa süre içinde CS2'nin çok iyi optimize edileceğini düşünüyorum şuan kapalı betada olduğu için hemen karamsar düşüncelere dalmayın, kaldırabilir sisteminiz.

Tam anlamıyla geldiğinde herkese açık oynanılabilir olmaz ama dönüp bakabileceğiniz botlarla oynayabileceğiniz biçimde olur. Örneğin, 2013 sürümü CSGO halen oynanılabilir diye biliyorum.

Demek ki CS 2 çıktıktan sonra uzun bir süre oynayamayacağım. Neyse artık CS 1.6'da aim çalışayım 😎 .

Ben çıktıktan kısa süre içinde CS2'nin çok iyi optimize edileceğini düşünüyorum şuan kapalı betada olduğu için hemen karamsar düşüncelere dalmayın, kaldırabilir sisteminiz.
Hocam umarım kaldırır ama pek sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı