CS 2 genel anlamda kötü bir güncelleme mi?

Source 2 ye sadece grafik anlamında bakmayın koskoca oyun motoru değişiyor hala daha abartı smoke abartı smoke diyip duruyorsunuz.Oyuna grafik anlamında bişey getirmemişler diyorsunuz sonra smoke fps düşürür diyorsunuz.Espor oyunlarına hayvani grafikler yükleyemezler zaten her bilgisayar kolayca açabilsin diye abanmazlar.Bunların yanında sadece kapalı betası gösterildi daha gösterilmeyen bir ton şey vardır ve Source 2'ye gelecek güncellemeleri saymıyorum bile.Sadece 1-2 gameplay videosundan yola çıkmayın.

Artık bizler gibi "patates" bilgisayarlı elemanlar oynayamayacak. HD Graphics 4000 ile akıcı oynuyordum artık optimizasyonundan dolayı açacağını bile düşünmüyorum :/

En kötü yanı da bu. Kimse o şahşahlı smokelardan bombalardan istemiyor. Çalın başınıza.

Tamam da CS2 daha yeni çıkıyor. Düzeltme ve özellik güncellemeleri ile çok daha iyi olacaktır. CS:GO'nun ilk çıktığı hali ile şimdiki halinin bayağı farklı olması gibi. Olaya sadece FPS düşüşü olarak bakmamak lazım. Ayrıca Source 2 oyun motoruna geçiş ile de oyunun çok daha hızlı bir şekilde geliştirilebilmesinin önü açıldı.

Umarım dediğiniz gibi olur. Keşke eskisi gibi kalsaydı, arka planda oyun iyileştirmelerinin yapılıp bırakılmasını tercih ederim ben.

Motor değiştirdi bunun sonucunda daha sık güncelleme almaya başlayacak yani daha iyi.

Umarım dediğiniz gibi olur. Keşke eskisi gibi kalsaydı, arka planda oyun iyileştirmelerinin yapılıp bırakılmasını tercih ederim ben.
Hocam bunun yanında zaten en bomba güncelleme tickrate sistemine gelen güncelleme oldu.TR serverı olmadığı için mermiler gitmiyor resmen oyunda.Karşıdaki eleman 5 pingle oynarken ben 70 pingle oynuyorum.Oyun motoru değiştiği için daha farklı güncellemeler alır zaten.

Heyecanla bekliyorum hocam Counter-Strike 1.6, CS2 mod oynarız artık bu sistemle.

Optimizasyon düzelir umarım.

Kötü bir güncelleme değil gerekli bir güncelleme. FPS'in düşmesi kötü olur tabi ama bir noktadan sonra olacak bir şeydi. Şu an CS:GO kaldırmayan bilgisayarlarda vardır ama ne yapsalardı CS:Source'da veya 1.6 da mı kalsalardı?

Harika bir güncelleme olacak. Vurdum gitmedi mevzusu olmayacak artık. Ayrıca daha sık update gelecek. Vac ve Tickrate olayı başlı başına devrim zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…