CS 2 genel anlamda kötü bir güncelleme mi?

Source 2 ye sadece grafik anlamında bakmayın koskoca oyun motoru değişiyor hala daha abartı smoke abartı smoke diyip duruyorsunuz.Oyuna grafik anlamında bişey getirmemişler diyorsunuz sonra smoke fps düşürür diyorsunuz.Espor oyunlarına hayvani grafikler yükleyemezler zaten her bilgisayar kolayca açabilsin diye abanmazlar.Bunların yanında sadece kapalı betası gösterildi daha gösterilmeyen bir ton şey vardır ve Source 2'ye gelecek güncellemeleri saymıyorum bile.Sadece 1-2 gameplay videosundan yola çıkmayın.

Tamam da CS2 daha yeni çıkıyor. Düzeltme ve özellik güncellemeleri ile çok daha iyi olacaktır. CS:GO'nun ilk çıktığı hali ile şimdiki halinin bayağı farklı olması gibi. Olaya sadece FPS düşüşü olarak bakmamak lazım. Ayrıca Source 2 oyun motoruna geçiş ile de oyunun çok daha hızlı bir şekilde geliştirilebilmesinin önü açıldı.

Source 2'ye sadece grafik anlamında bakmayın koskoca oyun motoru değişiyor hala daha abartı smoke abartı smoke deyip duruyorsunuz. Oyuna grafik anlamında bir şey getirmemişler diyorsunuz sonra smoke FPS düşürür diyorsunuz. Espor oyunlarına hayvani grafikler yükleyemezler zaten her bilgisayar kolayca açabilsin diye abanmazlar. Bunların yanında sadece kapalı betası gösterildi daha gösterilmeyen bir ton şey vardır ve Source 2'ye gelecek güncellemeleri saymıyorum bile. Sadece 1-2 gameplay videosundan yola çıkmayın.

Umarım dediğiniz gibi olur. Keşke eskisi gibi kalsaydı, arka planda oyun iyileştirmelerinin yapılıp bırakılmasını tercih ederim ben.

Umarım dediğiniz gibi olur. Keşke eskisi gibi kalsaydı, arka planda oyun iyileştirmelerinin yapılıp bırakılmasını tercih ederim ben.
Hocam bunun yanında zaten en bomba güncelleme tickrate sistemine gelen güncelleme oldu.TR serverı olmadığı için mermiler gitmiyor resmen oyunda.Karşıdaki eleman 5 pingle oynarken ben 70 pingle oynuyorum.Oyun motoru değiştiği için daha farklı güncellemeler alır zaten.

Bana sorarsanız iğrenç bir güncelleme olacak. Smoke falan abartı zaten. Kim ateş edince içinden geçiyor diye onlarca FPS kaybetmek ister ki? Mapleri saymıyorum bile. 2 ışık atmışlar, al sana CS 2. kitlesi Valorant kadar olmasa da berbat. Ruslar 4 kişi girip kick atıp insanları sinir ediyor. Buna bir çare bulamadılar hala. VAC'e gelirsek kesinlikle çok geliştirilmiş bir anti hack sistemi ancak daha CS 2 çıkmadan CS 2 hileleri çıkmaya başladı. Mümkün olsa CS:GO ile devam ederim. 1 ay falan kaldı güncellemenin gelmesi. Sizce nasıl olacak?

Optimizasyon düzelir umarım.

Kötü bir güncelleme değil gerekli bir güncelleme. FPS'in düşmesi kötü olur tabi ama bir noktadan sonra olacak bir şeydi. Şu an CS:GO kaldırmayan bilgisayarlarda vardır ama ne yapsalardı CS:Source'da veya 1.6 da mı kalsalardı?

Geri
Yukarı