CS 2 haftalık ödüller mantığı nedir?

Godsume

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar CS 2'de seçkini yeni aldım, geçen hafta ödülü Kasa + tekli kostümü aldım. Bu hafta yine aynı şekilde kasa ve tekli kostümü geldi yine onu aldım. Forumda okuyunca haftada 40 TL'lik minimum kazanç oluyor gibisinden yazmış insanlar. Haftalık ödüllerin mantığı nedir? 4 seçenekten hangilerini seçmek mantıklı?

Arkadaşlar CS 2'de seçkini yeni aldım, geçen hafta ödülü kasa + tekli kostümü aldım. Bu hafta yine aynı şekilde kasa ve tekli kostümü geldi yine onu aldım. Forumda okuyunca haftada 40 TL'lik minimum kazanç oluyor gibisinden yazmış insanlar. Haftalık ödüllerin mantığı nedir? 4 seçenekten hangilerini seçmek mantıklı?

Hocam en fazla 35 TL oluyor normal droplarda.
En düşük 13 civarı oluyor 4 secenekten 4'ünden en degerlisini secin.

Peki seçeneklerin üstünde değerleri yazmıyor değerlerine bakmak için kısa bir yöntemi var mı? Yoksa Steam'e girip pazardan mı bakmak gerekiyor?

Peki seçeneklerin üstünde değerleri yazmıyor değerlerine bakmak için kısa bir yöntemi var mı? Yoksa Steam'e girip pazardan mı bakmak gerekiyor?

Ne geliyor ki zaten? Ben en fazla 2 skin 1 grafitti ve 1 kasa gördüm. İlk olarak kasayı yapıştır zaten skinler arasındada hangisi daha değerliyse pazardan bak al sat ya da kullan.

İki ödülde de 1 kasa 1 skin 2 grafitti geldi. Peki level atlamak bir kazanç sağlıyor mu? Mesela ben level aldım kasayı aldım level kasmam skin kalitesini yükseltir mi? Yani haftada 1 kere girip ödül almak çıkmak mı mantıklı?

İki ödülde de 1 kasa 1 skin 2 grafitti geldi. Peki level atlamak bir kazanç sağlıyor mu? Mesela ben level aldım kasayı aldım level kasmam skin kalitesini yükseltir mi? Yani haftada 1 kere girip ödül almak çıkmak mı mantıklı?

Yükseltmez. Eğer rozet falan umurunda değlilse her hafta ödülü al çık. 40 seviyede bir hizmet madalyası geliyor diye biliyorum.

Skin kalitesi tamamen şans 1 kere girip ödülü alıp cıkmak gerek tahminen 16 haftada falan cıkartır parasını.

Yeni konular

Geri
Yukarı