CS-2 için sistem toplanır mı?

Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Daha önce CS:GO'yu laptopumda sabit 60FPS oynuyordum. Şimdilerde ise bu durum berbat. 640x480 çözünürlükte bile 50 üstü göremedim ve görüntü zaten çamur gibi.
Sizce yeni güncellemeler ve optimizasyonlar ile düzelir mi? Düzelmezse de sistem toplarken minimum hangi ekran kartı alınmalı.
Elimde halihazırda 8 GB RAM ve Xeon X3430 işlemci var. Bir anakart ve ekran kartı gerekli. Kasa ve PSU iş yerimizde var zaten.
Max 1000 TL bütçe ile alınacak ikinci el bir ekran kartı CS-2 için yeterli olur mu bilemiyorum.

Daha önce CS:GO'yu laptopumda sabit 60FPS oynuyordum. Şimdilerde ise bu durum berbat. 640x480 çözünürlükte bile 50 üstü göremedim ve görüntü zaten çamur gibi.
Sizce yeni güncellemeler ve optimizasyonlar ile düzelir mi? Düzelmezse de sistem toplarken minimum hangi ekran kartı alınmalı.
Elimde halihazırda 8 GB RAM ve Xeon X3430 işlemci var. Bir anakart ve ekran kartı gerekli. Kasa ve PSU iş yerimizde var zaten.
Max 1000 TL bütçe ile alınacak ikinci el bir ekran kartı CS-2 için yeterli olur mu bilemiyorum.

Belki 1050 Ti veya 1060 yeterli olabilir.

İlerleyen zamanlarda bir optimizasyon güncellemesi gelecektir. FPS sorunu çoğu kişide var özellikle 5V5 için bayağı sıkıntı oluyor.

Ayarlar en düşükte bile GPU kullanımı yüzünden düşük FPS alıyorsan işe yarar. MSI Afterburner'la bakabilirsin oyunu untrusted modda açıp
-allow_third_party_software
Ya da görev yöneticisi açıkken oyundayken oyunu aşağı alıp ekran kartının kullanımı %100'e ulaşıyor mu diye bakabilirsin.

ikinci el 1650 de olur bak

Belki 1050 Ti veya 1060 yeterli olabilir.

Teşekkürler.

İlerleyen zamanlarda bir optimizasyon güncellemesi gelecektir. FPS sorunu çoğu kişide var özellikle 5V5 için bayağı sıkıntı oluyor.

Umarım optimizasyon.

CS2 bazen 1050'de bile kapanıyor. 1080 falan bak.

Teşekkürler.

Ayarlar en düşükte bile GPU kullanımı yüzünden düşük FPS alıyorsan işe yarar. MSI Afterburner'la bakabilirsin oyunu untrusted modda açıp.
-allow_third_party_software
Ya da Görev Yöneticisi açıkken oyundayken oyunu aşağı alıp ekran kartının kullanımı %100'e ulaşıyor mu diye bakabilirsin.

Sağ olun deneyeceğim.

İkinci el 1650 de olur bak.

Bakacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı