CS 2 ile Dragon lore fiyatı ne olur?

• Konuyu başlatan Rua
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 47
  • Görüntüleme 2B
Arkadaşlar iyi akşamlar, yaklaşık 3 gün önce site drobundan Dragon lore aldım. Satmayı düşünüyorum fakat CS2'yi beklemeli miyim?

O hesap sizin miydi ya görmüştüm sitede bakmıştım hatta dedim kesin sponsordur site çünkü iyi şeyler cikarmistiniz bu arada satmayın değerlenebilir

Konudan bağımsız cidden sponsor musunuz yoksa Kendi paranızla mi yatırıp bu kadar değerli eşya kazandınız.

O hesap sizin miydi ya görmüştüm sitede bakmıştım hatta dedim kesin sponsordur site çünkü iyi şeyler cikarmistiniz bu arada satmayın değerlenebilir

Konudan bağımsız cidden sponsor musunuz yoksa Kendi paranızla mi yatırıp bu kadar değerli eşya kazandınız.

Yok hocam nerede, çok olağanüstü bir şansın olduğu bir andı %0.007lik ihtimal sonucu düştü. bu da savaşı https://key-drop.com/en/case-battle/19792454

Key-drop güvenilirliğini kanıtlamış oldu.

Zaten güvenilir bir siteydi fakat batırma konusunda bir numaralar şans faktörleri bence çok düşük arkadaşa iyi gelmiş.

Hayatımın el ilginç gecesiydi Dragon loreu çektiten sonra bir şeyler daha çektim ne geldiğini hatırlamıyorum :D

Hayırlı olsun darısı başımıza bana bin liralık skin gelse bile kafi ama güvenemiyorum:(

Geri
Yukarı