CS 2 kasa fiyatları neden düştü?

yigitky

Femtopat
Daha fazla  
Bu hafta içerisinde 50 TL'yi gören kasa 38TL'ye düştü, 70 TL'lik skin 45 civarına düştü. Diğerlerini saymıyorum bile, neredeyse pazardaki her şeyin fiyatı düştü. Fiyatlar neden düştü veya ne zaman eski fiyatına yükselir?

Bu hafta içerisinde 50 TL'yi gören kasa 38TL'ye düştü, 70 TL'lik skin 45 civarına düştü. Diğerlerini saymıyorum bile, neredeyse pazardaki her şeyin fiyatı düştü. Fiyatlar neden düştü veya ne zaman eski fiyatına yükselir?
Anlık düşüş bence. Geri yükselir. 55 TL'ye aldığım skin 41 TL'ye düşmüş.

Steam'in Arjantin ve Türkiye'den çekilmesi sebebiyle olduğunu düşünüyorum insanlar ellerindekini satıp oyun almaya çalışıyorlar bu yüzden piyasaya çok fazla kasa giriyor ve kasa açılım oranları düşüyor.

Steam'in Arjantin ve Türkiye'den çekilmesi sebebiyle olduğunu düşünüyorum insanlar ellerindekini satıp oyun almaya çalışıyorlar bu yüzden piyasaya çok fazla kasa giriyor ve kasa açılım oranları düşüyor.

Nasıl yani Steam'e artık Arjantin ve Türkiye'den erişilemeyecek mi?

CS2 yeni çıktığında doğal olarak fiyatlar artmıştı şimdi normale dönüyor.

CS2 yeni çıktığında doğal olarak fiyatlar artmıştı şimdi normale dönüyor.
hatırladığım kadarıyla rüyalar ve kabuslar hep 45-50tl civarı arasındaydı şimdi 38tl olmuş umarım anlık olan birşeydir kasaları satmadım oyun alıcam diye şimdi de kasaların fiyatı düştü zaten

Oynayan kişi sayısı neden oluyor su an CS:GO'ya gore cok az oynanıyor oynayan sayısı artıkca fıyatlar artar aynı sekılde drop havuzundan cıkan kasalarında fıyatları artar arz talep meselesı yanı.

Geri
Yukarı