CS 2 kasalar satılmalı mı?

Mehmet002

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i7 4770
Gt 730
8gb single ram
İyi sosyaller, elimde biraz kasa var da satmalı mıyım? Yayıncılar aldığı için ani olarak arttığını ve düşeceğini düşünüyorum. (çok anlamam, YouTube'da bir kanal operasyondan dolayı da düşeceğini söylüyordu.) Satmak mantıklı gibi duruyor şu an ama çok hakim değilim ne yapmalıyım?
Elimdeki kasalar: 1 adet yılan, 2 adet Clutch, 2 adet prizma 2, 1 adet parçalanmış ve 1 adet devrim kasası.

İyi sosyaller, elimde biraz kasa var da satmalı mıyım? Yayıncılar aldığı için ani olarak arttığını ve düşeceğini düşünüyorum. (çok anlamam, YouTube'da bir kanal operasyondan dolayı da düşeceğini söylüyordu.) Satmak mantıklı gibi duruyor şu an ama çok hakim değilim ne yapmalıyım?
Elimdeki kasalar: 1 adet yılan, 2 adet Clutch, 2 adet prizma 2, 1 adet parçalanmış ve 1 adet devrim kasası.
Satıp operasyon çıktığı zaman alman senin için daha mantıklı olur. Ama kimse yarın ne olur bilemez biliyor olsaydık kasalar 3 kuruşken satmazdık 🤣.

Satıp operasyon çıktığı zaman alman senin için daha mantıklı olur. Ama kimse yarın ne olur bilemez biliyor olsaydık kasalar 3 kuruşken satmazdık 🤣.

Haklısınız zamanında çok 11-12 kuruşa kasa sattım satmaz olaydım :)

Kanka elinde kasa tutup zengin olamassın elinde kasalar dursun ne zaman bir oyun indirime girerse o zaman alırsın ben öyle yapıyorum.

Kanka elinde kasa tutup zengin olamazsın elinde kasalar dursun ne zaman bir oyun indirime girerse o zaman alırsın ben öyle yapıyorum.

Haklısınız, benim amacım envanter dizmek zaten yatırım yapayım zengin olayım değil :) Sorum esasında artar mı düşer mi sorusuydu

Haklısınız, benim amacım envanter dizmek zaten yatırım yapayım zengin olayım değil :) Sorum esasında artar mı düşer mi sorusuydu
Kanka 2-3 ay içinde max 4tl aşağı-yukarı olur valvenin getiriceği güncellemelere bağlı olarak değişir yinede.
Envanter diziceksen kasaları toplu tut sat sonra istediğin skini al.

Geri
Yukarı