CS 2 ne zaman çıkar?

Amerika washington eyaletinde yaz meteorolojik olarak 1 Haziran'da başlıyor ve 31 Ağustos günü bitiyor ama astronomik olarak bakarsak 21 Haziran'da başlıyor 20 Eylül'de bitiyor eğer kendi meteorolojik mevsim günlerini baz alırlarsa hatta astronomik mevsim günlerini baz alırlarsa ya 15 Temmuz gibi gelecek ya da CS:GO çıkış tarihi olan 21 Ağustos günü gelecek ama bir ihtimal yarın gece gelebilir fakat ben sanmıyorum.

Not: Valve şirketi Amerika Washington eyaletinde bulunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
21 Ağustos gibi duruyor hocam.

Cs2 videolarının birinde 15 temmuz'a işaret ediyorlardı. Yarın belki tamamen belki de açık beta olarak çıkar.

Haydi bugün inşallah.
CSGO çıkış tarihine denk getirilir diye düşünüyorum, 21 Ağustos.
21 Ağustos gibi duruyor hocam.
Cs2 videolarının birinde 15 temmuz'a işaret ediyorlardı. Yarın belki tamamen belki de açık beta olarak çıkar.
Amerika washington eyaletinde yaz meteorolojik olarak 1 Haziran'da başlıyor ve 31 Ağustos günü bitiyor ama astronomik olarak bakarsak 21 Haziran'da başlıyor 20 Eylül'de bitiyor eğer kendi meteorolojik mevsim günlerini baz alırlarsa hatta astronomik mevsim günlerini baz alırlarsa ya 15 Temmuz gibi gelecek ya da CS:GO çıkış tarihi olan 21 Ağustos günü gelecek ama bir ihtimal yarın gece gelebilir fakat ben sanmıyorum.

Not: Valve şirketi Amerika Washington eyaletinde bulunuyor.
Bir videoda gördüm. Güvenilir kaynak olduğu bilinen bir yer, CS2'nin ağustos veya eylül ayında çıkacağını söylüyor. Bana kalırsa oyun çıkmadan resmi bir açıklama gelir yani bir trailer falan yayınlarlar.

İnsanlar delirdi artık uyduruk tarihlere inana inana. Yok 14 Haziran'a kadar Valve raporlara bakmayacak 14 Haziran'dan sonra kesin çıkar, yok videonun köşesinde 15-07 yazıyor 15 Temmuz'da kesin çıkacak, yok 21 Ağustos CS:GO yıl dönümü o zamana çıkacak falan.

Valve zamanı denilen bir kavram var, bazılarınız bilir. O yüzden yapmanız gereken en iyi şey CS2'yi hiç duyurulmamış, çıkmayacakmış gibi var saymak ve CS:GO oynamaya devam etmek. CS2 çıktığında sürpriz misali olur, daha da iyi olur.

Bir videoda gördüm. Güvenilir kaynak olduğu bilinen bir yer, CS2'nin ağustos veya eylül ayında çıkacağını söylüyor. Bana kalırsa oyun çıkmadan resmi bir açıklama gelir yani bir trailer falan yayınlarlar.
Çıkmasa bile açık beta yayınlamak zorundalar çünkü bu sene yaz aylarında çıkacak dediler sözlerinde durmaları gerekiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı