CS 2 oyun bittikten sonra nasıl lobide kalınabilir?

Undertaker86

Picopat
Yer
Diyarbakır
Merhaba arkadaşlar, CS ile alakalı bir sorum olacak. Şimdi sağda rekabetçi oyun ara seçeneğini işaretliyorum. Bir lobiye davet ediliyorum. Oyuna giriyoruz ama oyun bittiğinde tekrar aynı lobide kalamıyorum? Bittiğinde hiçbir şeçenek çıkmıyor. Nasıl rastgele katıldığımız bir lobide 2. bir oyuna girebiliyoruz lobi bozulmadan?
Herkes oynamaya devam edecekse lobiyi bozmayın dediler ama tek seçenek olan oyundan çık yapınca lobiden ayrılmış oldum. Bunun bir ayarı var mı?

Oyun bitince kendiliğinden lobiye dönmeyi beklemek tek çare. Kendiniz elinizle çık yaparsanız ne olursa olsun lobiden ayrılıyor. Hiç yapabilecek bir şey yok. CS 2'de durum böyle. Ya da ekleşin maç sonu davet edin birbirinizi :D

Yanlış bilmiyorsam CS:GO'da öyle hatırlıyorum. Oyundan çık demenize gerek yok. Maç bitince hiçbir şeye basmazsanız bir süre sonra sizi ana ekrana atacaktır o zaman lobi bozulmamış olur. Öyle hatırlıyorum yanlış değilse.

Yanlış bilmiyorsam CS:GO'da öyle hatırlıyorum. Oyundan çık demenize gerek yok. Maç bitince hiçbir şeye basmazsanız bir süre sonra sizi ana ekrana atacaktır o zaman lobi bozulmamış olur. Öyle hatırlıyorum yanlış değilse.
O şekilde evet. Hiç bir şey yapmadan beklediğinde lobi aynı kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı